Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitsegert iron . Tanacsot...

Segitsegert iron . Tanacsot adni, kerlek segitseketek?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok


3 eve webkamera szex munkaval keresem a kenyerem .. ami orjito ...


1 eve prostitucioval megfuszerezve... ami kevesbbe bolondit meg mint a webcam, de utalom az illatoket, akik hüzzam jonnek ...


vannak napok, amikor keresek 60-80 ezret, vannak napok amikor 10 ezer max ...



alkoholista vagyok, nyugatato, xanax fuggo..



naponta orankent gondolok az ongyilkossagra ..

voltam pszichologusnal.... 3 alkalommal, mind elkuldott miszerint nem a problemamra specializalt..


mi a fenet csinaljak???


legnagyobb almom lenne visszamenni dolgozni, napi 6 oraban. egy irodaban peldaul, de nem tudom mivel magyarazni a 3-4 ev kihagyasom



26 evesen az eszem azt mondja ongyilkossag egy gondolat amit azonnal el kell felejtenem, mert ennel csak jobb VAN

... a lelkem azt mondja, ma este elalszom es soha nem kellek fel, a legjobb


2019. máj. 9. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Először is le kell állnod minderről, ha megvan akkor kereshetsz munkát. A kihagyást foghatod tanulásra.
2019. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
3-4 év kimaradása mond azt, hogy külföldön dolgoztál, ennyi. Menj és keress munkát nyugodtan, sok sikert!
2019. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Kifogások gondolom mindig vannak, de konkrétan mégis mit szeretnél? Szokj le a cuccokról, pénzért dugni meg nem kötelező.
2019. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
érdekel
2019. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kamu kérdés. Ennyi esze mindenkinek van, hogy tán abba kéne hagyni az önpusztító munkát. Kitalálni meg bármit lehet mit csináltál pár évig. Csomó helyen meg sem kérdezik.
2019. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatod, hogy ápoltad egy rokonodat. Ez tényleg csak kifogas és nem is hiszem, hogy valós lenne a kérdes.
2019. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!