Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kicsit traumába estem! 2 éve...

Kicsit traumába estem! 2 éve halt meg a gyermekem 3 éves volt! Vele együtt az apukája is meg halt! Hogyan eltetek meg? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Nagyon eset az eső,

A férjem félre ált hogy kicsit csillapodjon az eső mert nem láttunk semmit meg este is volt már,

Elakadás jelző ment az autón , egyszer csak egy nagy csapodas volt, és arra emlékszem hogy szaladgaltam össze vissza hogy segítsek a férjemnek és a gyermekeknek!!!

De sajnos a párom és a gyermekem a karjaiba haltak meg 😫😥

Azóta sem tudok túllépni.

Bele betegszem a végén :(


2019. máj. 10. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, részvétem :(

Szakembernél voltál?

2019. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, részvétem. :-(

Gyász, veszteség feldolgozásra specializálódott pszichológust érdemes lenne felkeresni.

2019. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, részvétem!

Nem éltem meg ilyet hála Istennek, de amilyen gyenge az idegrendszerem, lelki világom, szerintem nem is dolgoznám fel.

Ha van másik gyermek, más családtag, az ö jelenlétük rengeteg eröt adhat.Kitartást kivánok!

2019. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom Kerdező!


Nekem 1 éve halt meg a párom es nem megy a feldolgozás.... gyerek halála ennek sokszorosa...

Én sokat olvasok a halál utáni életről, lélekről, ilyen jellegű filmeket nézek. Ez segít kicsit, így hitet ad, hogy a lelke tovább él/új testben születik. Van 2 gyerekem, ők miattuk túlélek, de tudom hogy nem könnyű

2019. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Jól van, ilyen sztorikat én is ki tudok találni...
2019. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 és #6: Mekkora egy bunkó vagy!! Nem baj, mindenkit megver a sors aki ilyeneket kíván másoknak, nyugodj meg! Egy kis senki lehetsz aki ideböfög néhány baromságot unalmába. Fogalmad sincs az életről. Nyomorult.
2019. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rettentően sajnalom, részvétem!

Mindenképp keress fel egy pszichológust, es semmifelekeppen ne szedj be antidepresszansokat.

2019. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!