Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ez normalis antidepresszans szedesenel?

Meg csak 3 napja szedem de 2 tunetem is van. Egyik, hogy egesz nap alszom tole kb es nem birok ebren maradni, a masik meg, hogy neha ilyen pontokat latok, mintha kaprazna a szemem. Csak 10mg scippat szedek, ez kesobb rendezodni fog? Meg ugye ezek a pontok csak annyi, h kaprazik a szemem es nem az a mellekhatasa jott elo, h hallucinalok?

  máj. 10. 17:02  Privát üzenet  

A válaszok
Igen a mellékhatása a hallucinációk. Mivel ezek drogok.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 10. 17:03 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Hát a fáradság még oké, de a hallucinációk már kevésbé. Mondd el dokidnak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 10. 17:07 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

akkor ez tenyleg hallucinacio? eddig 3x eszleltem ilyet, amik ezek voltak: egyszer csak 1 fekete pont atsuhant a szoba egyik oldalan. aztan masnap egy zold pontot lattam, de csak mintha kaprazott volna a szemem. aztan elalvas elott mikor mar csend volt akkor valami suttogast hallottam a fulemben, attol mar azert kicsit megijedtem. igy is hallucinaciok, vagy csak kaprazik a szemem es/vagy valami neszt hallottam? nyilvan tudom roluk, h nem valodiak.

# 3/8Időpont máj. 10. 17:26 Privát üzenet
A gyógyszertől van.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 10. 17:27 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

rendben, koszi. ilyen esetben nem kell rogton abbahagyni? vagy inkabb elobb beszeljek az orvosommal?

# 5/8Időpont máj. 10. 17:33 Privát üzenet
Előbb beszélj az orvossal

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 10. 17:34 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

rendben. asszem az elobb is hallottam valami olyat amit alap esetben nem kene. ugye ha abbahagyom azert ezek megszunnek?

# 7/8Időpont máj. 10. 17:56 Privát üzenet
Igen,megszünnek. Ha nem szünnek meg,akkor nem a gyógyszer okozza.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 10. 17:58 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Mit tudnátok ajánlani erős pánikbetegségre, szorongásra?
Legelső antidepresszáns elején előfordulhat nemi vágy csökkenése és képtelenség az élvezésre?
Felírja az itthoni pszicháterem a gyógyszereimet mivel elfogyott?
Az mennyire gáz hogy 7év alatt négy antidepresszáns szedtem?
Miért nem hat az antidepresszáns?
Voltak és ha igen, milyen tüneteitek voltak az antidepresszáns szedésénél?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!