Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék mir csináljak?

Mit tehetnék mir csináljak?

Figyelt kérdés

9 eve vagyok depresszios es tegnap este ongyilkos akartam lenni, majdnem elkovettem.

Nem tudom meddig birom még. Orvos nem tud segiteni,mert higy csak sajat magad tudod meggyogyitani.

Nincsenek barataim,baratnom meg nem volt, lehet az hianyzik nem tudom, panelban elek kis szobaban, szuelimnek nincs penze, srhol nem tart az eletem se munka,se anyagi se lelki szempomtbol. Nincsemek szeretteim egyszoval mindem rossz.

De 9 éve . Es kezdem feladni, minden este kiakarok ugrani az ablakon mar, aztan tegnap mar alkoholt is ittam amit nem birok, de valami visszahuzot talan a felelem hogy mivam ha nem halok meg es lebenulok, de mar itt tartok.

Beszelgetotarsaim sincsen egysem.

26/f


2019. máj. 10. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: nem vagy depressziós. Legfeljebb szomorú és elkeseredett, mert nehéz anyagi helyzetben vagy. Ne betegként tekints magadra, és igazad van, nem szabad másra várni, hogy megoldja a problémát.

9 év hosszú idő. Nem írtad, melyik városban élsz, de szerintem ennyi idő alatt mégiscsak lehetett volna munkát találni bárhol is élsz. Még falun is. Ebben kérj segítséget ismerősöktől, bárkitől, ne pedig pszichológustól várj csodát.

Ha egyszer emberek közé kerülsz, lefoglal a munka (akármilyen!), és már anyagilag sem függsz másoktól, meglátod mindenféle "tüneted" elmúlik.

2019. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biploáris depresszióm van. Voltam már orvosnál aki megmondta.
2019. máj. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!