Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mert vagyok ilyen?

Mert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Befele fordulo vagyok, nem tudok senkivel oszinten beszelni magamrol csaladommal sem, nem vagyok az a erzekeny tipus inkabb ridegnek mondanam magam, nem tudom masnak a helyebe kepzelni magam pl hogy neki milyen rossz lehet valami.

Felek kialakitani parkapcsolatot nem is nagyon vagyom ra elvagyok egyedul is a sajat hobbijaimmal. Neha kitalalok magamnak torteneteket. Munkaba nem szertem a hangzavart vagy ha sok emberrel vagyok osszezarva, otthon sem ha atjonnek rokonok es sokan vagyunk olyankor ugy erzem, hogy megtudnek bolondulni. Alvas zavarom van amiota az eszemet tudom.



2019. máj. 11. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
elsore nekem valamilyen szemelyisegzavarnak tunik, foleg az empatia hianya miatt.
2019. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az allatokat sajmálom pl a kobor kutyakat vagy a hajlektalanokat szoktam is penzt adni nekik
2019. máj. 11. 01:37
 3/3 anonim ***** válasza:
az pont nem relevans ilyen szempontbol. ugyan ezt mondta nekem egy diagnosztizalt narcisztikus is, ok meg nem az empatiarol hiresek.
2019. máj. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!