Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami kézzelfogható megoldás...

Valami kézzelfogható megoldás durva lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés
Jön a szóbeli érettségi,illetve egy beszédalkalmassági vizsga nekem,amit nagyban akadályoz a túlzott lámpalázam ami kb.másfél éve alakult ki valószínűleg az enyhe pánikbetegség miatt. A jövőm forog nagyban kockán,esetleg tipp amitől ellazulhatnék? Gondolok itt nyugtatóra vagy előtte kis mennyiségben alkohol. Tényleg nagyon fontos ez nekem, azért folyamodnék ilyen megoldáshoz. Előre is köszönöm!
2019. máj. 12. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne próbáld ki a nyugtatót. Az alkohol azért nem jó, mert én pl nem iszom, és ha valaki 1 méterre szemben beszél, kiszúrok 1 megivott sört is. Ez meg többet árt, mint használ. Ami mekem bejött, hogy nem nézek arra, akinél vizsgázok. Próbálom azt képzelni, hogy az adott dologról egy kisgyereknek beszélek.
2019. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olvasnom kell, félek nagyon
2019. máj. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!