Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ilyenkor mit lehet tenni?

Egyszer voltam eddig igazán szerelmes, de sajnos nem jött össze. Utána jött a mély depi. Most meg ott vagyok hogy elvagyok, de van az a bizonyos hiány érzetem. Sokszor van hogy látok egy nőt, akire ránézek és arra gondolok hogy szívesen megismerném közelebbről, de aztán lebeszélem magam. Nem azzal a lightos módszerrel hogy majd a következőt, hanem elkezdem sorolni a hibáimat magamban és oda jutok hogy jobb lesz neki nélkülem. Aztán arra gondolok hogy azok a problémák nem olyan vészesek, de ha már ilyen elcseszett a gondolkodásom akkor tényleg jobb neki nélkülem.

Ezzel mit lehetne tenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerkedés, párkapcsolat, önsanyargatás.

máj. 12. 18:45  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
"Nem vagy elég az Instagram használatához. "-Ilyenkor mit lehet tenni?
Az egérmutató nyil mellöl miért nem tünik el a homokora sosem . A folyamat kezelöt néztem összevisza ugrál minden . Eddig nem volt ilyen. Mit lehet tenni ilyenkor?
Pár napja mostanában vettem észre hogy álmomból arra kelek fel hogy sirok csurognak a könnyeim és valamikor a szivemnél fájdalmat érez. Ez kb- 1 héten előfordult 2szer. Ez valami...
Társkeresőn valaki az én képeimmel regisztrált! Ilyenkor mit lehet tenni?
Fogorvos összekeverte a zománchibát a fogkővel és lecsiszolt több helyen az ép, egészséges fogaimból, ettől a két fogsorom már nem záródik jól. Mit lehet tenni ilyenkor?
Mit lehet tenni ilyenkor?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!