Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Szoptatás befejezése után 2 évvel még pár csepp fehéres tejcsepp jön illetve sötét gyakorlatilag fekete csepp. Volt már ilyen valakinek? Megilyedtem.

Inkább a sötét aggaszt

máj. 13. 13:09  Privát üzenet  

A válaszok
De ezt hogy? Magától elkezdett jönni, vagy nyomogattad? Én biztos elmennék orvoshoz!

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 13. 13:20 Privát üzenet
A fehér az oké, van hogy még évekig kijön 1-1 csepp. De a fekete az nem oké, az ugye alvadt vér. Orvoshoz mennék vele.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 13. 14:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nyomogattam kiváncsiságból

megkérdeztem azt mondta hogy majd nemsokára úgyis kell mennem mammográfiára, de nemrég pár a doki végzett mell vizsgálatot, csomót én sem érzek benne és a párom sem.

# 3/3Időpont máj. 24. 11:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kidörzsöltem a fekete farmeremen egy részt és ott most van egy fehéres folt. Van valami módszer amivel úja feketévé tehetem?
A majdnem egy hete (6napos) fogam helye még mindig feketés/barnás (ez alvadt vér gondolom) es egy kis zöldes-sárgás-fehéres réteg is van rajta. Ez normalis?
Az mit jelent ha a menzeszem mármint a vér szinte fekete volt amikor megjött utána pedig sötétbarnás. És azt hozzá tenném hogy már több ideje, fehéres folyásom van aminek van szaga és ragadós?
Fejtetvem van? 3 alkalommal esett ki a hajamból ugyan olyan fehéres-fekete foltos élőlény a hajamból
Solutio antisudoricat használok. A fekete pólóm hónalj része ilyen fehéres lett. Ti tapasztaltatok már ilyet?
Mi lehet ez? Tegnap kijött a nemiszervem mellett egy ilyen hólyagos kinövés. Fehéres rózsaszínes pattanásszerű valami... van benne valami fekete pontszerű valami is, és ha hozzáérek fáj.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!