Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Mit a véleményetek az Asentra 50mg antidepresszánsról,? Szedi valaki? Segített? Az első pár hétben milyen volt?

máj. 13. 13:38  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt mondják sokan hogy vannak olyan pszichológusok akikkel már az első 10 perc beszélgetésben olyan érzésük van mintha évek óta jó barátok lennének. Ezt hogyan tudnám én is megtanulni?
Pszichológusnál már az első alkalommal is érdemi beszélgetés történik?
Tapasztalatok a Valdoxan nevű antidepresszánsról?
Hogyan zajlik az első alkalom egy pszichiáternél?
Mik a vélemények az Asentra antidepresszánsról? GAD-os vagyok, ma írta fel az orvos. Mi várható az első 2-3 héten? Nekem a doki azt monta semmi, de olvastam, hogy az antidepik...
Mik a vélemények az Asentra antidepresszánsról? GAD-os vagyok, ma írta fel az orvos. Mi várható az első 2-3 héten? Nekem a doki azt monta semmi, de olvastam, hogy az antidepik...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!