Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás illetve depresszió...

Szorongás illetve depresszió ellen akik szedtek gyógyszert azoknak teljesen elmúlt a szorongás?

Figyelt kérdés

Csak az írjon aki keresztül ment ezeken a betegségeken!

Teljesen elmúlt a szorongásotok?

Tudtok újra eljárni szórakozni meg utazni más országokba hosszabb idejig ottlenni?



2019. máj. 13. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen de a benzokra nagyon ra lehet szokni (xanax frontin rivotril stb).

Antidepresszansok nekem nem segitettek sajnos.

2019. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szorongás (+pánik), már az első AD tökéletes volt rá.
2019. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem elmúlt szerencsére, maga a depresszió kb 3 évig tartott, de nem az elejétől kezdve szettem gyógyszert. Emellé természetesen hozzájárult, hogy lelkileg/gondolatban is próbáltam tudatosan gyógyulni, új dolgokat kipróbálni, változtatni, erősnek maradni. Csak hát ugye nem könnyű. :) De nem lehetetlen! Tudom, hogy neked is sikerülni fog, szívből kívánom!
2019. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szorongás részben igen, de a depresszió nem, reggelente fájdalmas felkelni, meg munkába menni, de ha ez nem lenne, akkor meg a semmittevés és rendszertelenség fájna. Hiába a gyógyszer, nem vágyom például társaságra, nem tudok miről beszélgetni, nem látom értelmét a társas kapcsolatoknak. Fájdalmas elmenni kondiba, nem esik jól, csak kényszerből járok, mert elhíztam részben a kényszeres evéstől meg a gyógyszertől.

De lejöttem már a gyógyszerről, mert azt sejtem ezek a gondok már inkább a jelenlegi élethelyzetemből fakadnak, azon kellene változtatni.

Utazás... hát igen, nem merek elindulni, mert azt se tudnám élvezni, utána hónapokig siratnám a kidobott pénzt. Szóval még kikapcsolódni se tud az ember. Meg minden jó pillanatban arra gondolnék, hogy x nap és haza kell menni.

2019. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
elmúlt :)
2019. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!