Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Szorongás illetve depresszió ellen akik szedtek gyógyszert azoknak teljesen elmúlt a szorongás?

Csak az írjon aki keresztül ment ezeken a betegségeken!

Teljesen elmúlt a szorongásotok?

Tudtok újra eljárni szórakozni meg utazni más országokba hosszabb idejig ottlenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szorongás, depresszió

máj. 13. 18:43  Privát üzenet  

A válaszok

Igen de a benzokra nagyon ra lehet szokni (xanax frontin rivotril stb).

Antidepresszansok nekem nem segitettek sajnos.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 13. 19:09 Privát üzenet
Szorongás (+pánik), már az első AD tökéletes volt rá.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 13. 20:38 Privát üzenet
Nekem elmúlt szerencsére, maga a depresszió kb 3 évig tartott, de nem az elejétől kezdve szettem gyógyszert. Emellé természetesen hozzájárult, hogy lelkileg/gondolatban is próbáltam tudatosan gyógyulni, új dolgokat kipróbálni, változtatni, erősnek maradni. Csak hát ugye nem könnyű. :) De nem lehetetlen! Tudom, hogy neked is sikerülni fog, szívből kívánom!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 15. 22:29 Privát üzenet

A szorongás részben igen, de a depresszió nem, reggelente fájdalmas felkelni, meg munkába menni, de ha ez nem lenne, akkor meg a semmittevés és rendszertelenség fájna. Hiába a gyógyszer, nem vágyom például társaságra, nem tudok miről beszélgetni, nem látom értelmét a társas kapcsolatoknak. Fájdalmas elmenni kondiba, nem esik jól, csak kényszerből járok, mert elhíztam részben a kényszeres evéstől meg a gyógyszertől.

De lejöttem már a gyógyszerről, mert azt sejtem ezek a gondok már inkább a jelenlegi élethelyzetemből fakadnak, azon kellene változtatni.

Utazás... hát igen, nem merek elindulni, mert azt se tudnám élvezni, utána hónapokig siratnám a kidobott pénzt. Szóval még kikapcsolódni se tud az ember. Meg minden jó pillanatban arra gondolnék, hogy x nap és haza kell menni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 17. 22:50 Privát üzenet
elmúlt :)

# 5/5Időpont júl. 17. 21:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vajon ez már Borderline személyiségzavar?
Tapasztaltatok már hasonló rossz dolgokat fogamzásgátló szedése esetén, mint például depresszió, rossz gondolatok, szorongás, olyan dolgok miatt amik eddig meg se fordultak volna...
Akik pánikroham utáni szorongás illetve depressziója van azok le írnák, hogy a gyógyszer szedése mien hatásal vannak rátok?
Mi a kiút ebből az állapotból?
Mennyire volt ez szakszerű ellátás/viselkedés, ha az volt? (Öngyilkosság)
Kedély javító szerek, amelyekhez nem kell orvos?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!