Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ifjúsági pszichiátria?

Ifjúsági pszichiátria?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hét múlva fekszek be és nagyon nem tudom mire számítsak. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? 17 éves lány vagyok amúgy, borderline dekompenzációval és szuicid ideációkkal küldenek be.

2019. máj. 13. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hová mész pontosan? Én is 17 évesen kerültem be ugyan ezzel. Most lassan 19 vagyok és nagyon boldog, teljes életet élek. Az Ali utcába feküdtem be, szerintem a legjobb az országban. Készülj fel, hogy többnyire nálad fiatalabbak lesznek, de én szeretem. Édesek voltak a lányok bent :) tényleg nagyon sokat segített nekem, azóta csak felfelé vezet az út. Kitartás!
2019. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:) én Szegedre megyek, azzal kapcsolatban sajnos még nem nagyon hallottam tapasztalatot sehol:( 22-én megyek be, igazából már nincs mit agyalni rajta, lesz ami lesz

remélem engem is csak pozitív irányba terel ez az egész szitu

2019. máj. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!