Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ifjúsági pszichiátria?

Kb. 1 hét múlva fekszek be és nagyon nem tudom mire számítsak. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? 17 éves lány vagyok amúgy, borderline dekompenzációval és szuicid ideációkkal küldenek be.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pszichiátria, gyerekpszichiátria, Borderline, BPD, szorongás, depresszió, falcolás

máj. 13. 21:46  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Hová mész pontosan? Én is 17 évesen kerültem be ugyan ezzel. Most lassan 19 vagyok és nagyon boldog, teljes életet élek. Az Ali utcába feküdtem be, szerintem a legjobb az országban. Készülj fel, hogy többnyire nálad fiatalabbak lesznek, de én szeretem. Édesek voltak a lányok bent :) tényleg nagyon sokat segített nekem, azóta csak felfelé vezet az út. Kitartás!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 14. 08:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:) én Szegedre megyek, azzal kapcsolatban sajnos még nem nagyon hallottam tapasztalatot sehol:( 22-én megyek be, igazából már nincs mit agyalni rajta, lesz ami lesz

remélem engem is csak pozitív irányba terel ez az egész szitu

# 2/2Időpont máj. 19. 20:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mik a szimplex skizofrénia tünetei? A skizofréniának ezen típusánál nincsenek pozitív tünetek?
Szegedi ifjúsági pszichiátria?
Milyen egy pszichiatriai osztaly?
Jahn Ferenc kórház pszichiátriai szakrendelése milyen?
Milyen volt az egykori Lipótmezei pszichiátria?
A Rilex (lorazepám) erős gyógyszer?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!