Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
@ Robi @ nevű felhasználó kérdése:

Miért nem javul a szociálisfóbiám?

Új nyugisabb munkahelyre váltottam. Napi szinten találkozok új emberekkel. De nem érzem hogy csökenne a szorongásom.

Szociálisfóbiában küzdők ti milyen módszerekkel próbáltok kilábalni ebből ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szociális fóbia, szociálisszorongás, fóbia, félelem, ember, önbizalom

máj. 14. 08:05  Privát üzenet  

A válaszok
Próbálj meg barátkozni velük.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 08:08 Privát üzenet
ez mukodotf eddig a legjobban: mindig elhesegettem a szorongaskelto gondolatokat. igy nagyon gyorsan lett eleg latvanyos javulas:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 14. 08:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Régebben olvastam hogy Chris Evans azaz Amerika Kapitány is szorongással küzd és ha szorongás közben erre gondolok az kicsit segít. :)

# 3/3Időpont máj. 14. 20:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
61 évesen kezdődő demencia? Zavartság, feledékenység? Van remény hogy javul? Vagy egyre rosszabb lesz?
Van olyan, hogy az antidepresszáns elkezd hatni, javul az ember állapota, utána elveszti hatékonyságát és a beteg visszaesik az eredeti rossz állapotba?
Utálok élni és meg akarok halni. Miért nem javul már a helyzetem?
Ha este 17:00 - kor lefürdök aztán mozgok egy keveset aztán simogatom a kutyámat, hogy megnyugodjak, és éjszaka nyújtok ezektől tényleg javul az alvás?
Miért nem javul a depresszióm? Kipróbáltam már mindent! Omega 3 stb
Pánikbetegségtol szenvedek 3 éve! Nem javul a helyzet, agyban próbálom leküzdeni, de kevés sikerrel. Egyszer besokalltam, a sok stressz miatt, jött egy roham, es állandósult. Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!