Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire életképte...

Miért vagyok ennyire életképtelen?

Figyelt kérdés
Szinte semmit sem csinálok. Csak végig számítógépezem a napjaimat. Ha meg csinálni kell valamit akkor fizikailag is fáradt leszek. Ilyenkor alszok egyet de ez sem segít.
2019. máj. 14. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A számítógép okozhat függőséget. Szakítsd el magad tőle, csinálj programokat a barátaiddal.
2019. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz több energiád ha csinálsz is valamit, én is ha olyan semmittevős hétvégém van így érzem magam sokszor.

De hétköznap ha reggel felkelsz, elmész dolgozni, utána edzés, tanulás stb. akkor több energiát fogsz magadban érezni.

2019. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem találtál még igazán motiváló célt. Ez nem mentális betegség, hanem sajnos kortünet. A túl gyorsan ránk szakadt modenizációk tünete, sokan vannak így.


De persze a másik, és ebben utalnék a keleti filozófiákra: Miért is kellene egy örökös cél- és cselekvéskényszerben élni? Miért nem elegendő és elég jó, hogy az ember csak van. Maga a létezés.

2019. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a számítógép amilyen hasznos olyan káros is. Korunk egyik megrontójának tartom, bár nem vagyok túl öreg, eléggé értek is hozzá. Eladtam a sajátomat. Barátok, bulik, csajok, fiúk, személyes élmények, kontaktok. Én ezt javaslom.
2019. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy. Sok barátság, szerelem kezdődött online.
2019. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha folyton gép előtt ülsz akkor rossz lesz a kondid így már apróbb dolgok is lefárasztanak...mozogj valamit és akkor sokkal kevésbé leszel fáradékony, ha feljebb hozod a fizikumod
2019. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!