Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Tramadol/contramal túladagolásba bele lehet halni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: drog, gyógyszer, túladagolás

máj. 15. 14:21  Privát üzenet  

A válaszok
Igen. Bármilyen gyógyszer túladagolásába bele lehet halni. A tramadol elég erős is. De nem ajanlom...nem szép halál

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 15. 14:37 Privát üzenet
Nem jó buli a gyógyszertúadagolás! Ha túléled, a környezetedre terhet raksz azzal, hogy félteniük kell folyamatosan! És azért féltenek, mert szeretnek!!!! Ha szeretnek, akkor jó helyen vagy! Ha meghalsz, lemaradsz az életnek nevezett közel sem habcsókos játéknak, ami ettől függetlenül tele van örömmel, szerelemmel, csicsergő madarakkal és unikornisokkal! :) Ha szar most, lesz jobb! Ha épp jó, lesz szar is! Ez az élet! MINDENKI ezt csinálja! Megy az úton!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 15. 16:05 Privát üzenet
*játékról

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 15. 16:08 Privát üzenet
szerintem ja

# 4/5Időpont máj. 16. 17:36 Privát üzenet
Bele. 1-es az nem igaz, hogy mindegyikbe bele lehet

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 21. 16:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A xanax túladagolásba tényleg bele lehet halni?
Antidepresszáns túladagolásba bele lehet halni?
Akik ritalin, rivotrol, tramadol vagy kodein függők, azok hogy jutottak idáig? Meséljetek!
Beszedtem 100mg Contramalt, lehet valami bajom?
Egy jó barátom elmodta h öngyilkossági gondolatai vannak én beszéltem vele és elvettem a gyógyszereit. Hogyan tovább?
A tesóm táskájába erős gyogyszereket találtam. Félek kárt tesz magába. Valaki valami ötlet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!