Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Depresszió miatt mindent kihagytam. Mit tehetnék?

máj. 15. 21:43  Privát üzenet  

A válaszok
Mondjuk kezelteted a depressziódat. Mégis mire számítasz?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 15. 21:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy érzem, már túljutottam a nehéz időszakon. Azonban a problémáim miatt rengeteg dologból kihúztam magam ezen idő alatt. Nem is agonizálnék rajta, viszont természetesen fel-fel jön témaként elég gyakran 1-1 ilyen sztori. Természetesen a mai eszemmel másként cselekednék, de már nem lehet változtatni. Ezért ilyenkor megint elkezdem gyűlölni magam. Mitbtehetnék, hogy ne fájjon?

# 2/4Időpont máj. 15. 22:19 Privát üzenet
Min nem lehet változtatni? Mindenen lehet. Tanulni is lehet még 70 évesen is, társat is találni, munkahelyet is változtatni időkorlát nélkül. Dehogy jutottál te túl! Pszichológus kell.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 15. 23:15 Privát üzenet
A múlt már elmúlt. Foglalkozz a jelennel és mostantól ne hagyj ki semmit.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 13:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ifjúsági pszichiátria?
Szorongás illetve depresszió ellen akik szedtek gyógyszert azoknak teljesen elmúlt a szorongás?
Ez a depresszió kezdete? Többi lent.
Pszichológus Győrben?
Depressziós vagyok, skizofrén nem járok el sehova mit csináljak?
Elköltöztem Szegedre a régi városomból. Egyetem miatt. Kihagytam egy évet. A szaktársaim elfelejtettek. Nincsenek barátaim itt. Mit lehetne tenni? Depressziós lettem sajnos.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!