Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önutálat 30 évesen?

Önutálat 30 évesen?

Figyelt kérdés
30 évesen nem volt még barátnőm,nincs jogsim,rettenetesen izzadékony vagyok,irígy vagyok,utálok adni,nem tudok kommunikálni,magamnak való vagyok,nem értek semmihez,soha se érdekelt úgy igazán mélyen semmi sem,nincsenek emberi kapcsolataim,nagyon magamnak való vagyok,zéró humor érzék és spontanitás ,szinte mindent utálok,de legjobban saját magamat.Állandóan ideges vagyok emiatt és rossz kedvű,nem tudom elfogadni,hogy nem vagyok se különössebben okos,helyes,erős,sportos vagy legalább érdeklődő,inteligens,hogy én csak ennyit kaptam a sorstól.Állami munkahelyem van,ahol néha megőrülök a tétlenségtől.(Bár ez következik abból,hogy nem értek semmihez,mert soha sem érdekelt különösebben semmilyen gyakorlati dolog.)És szinte soha semmilyen új feladatot nem bíznak rám,évek óta ugyanazt csinálom,pedig majdnem mindenkinek adtak már vmi új munkát.Van ebből valamilyen kiút?Mit tegyek?
2019. máj. 15. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyszerű. Akkor most sorold fel a pozitív tulajdonságaidat. Dehogynincs, mindenkinek van alapja, amire építhet.


Ez lesz az önbizalmad alapja. Kezdd el építgetni, és akkor majd kis sikerek után jönnek a nagyobbak is.

2019. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Járj el terembe edzeni. AZ az önbizalmadnak jót fog tenni, és azzal több esélyed lehet párkapcsolatra is. Keress valami hobbit, az pedig segít az ismerkedésben.
2019. máj. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!