Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiség zavaros vagyok?

Róbert dávid kérdése:

Személyiség zavaros vagyok?

Figyelt kérdés
sokszor csinálok konfiktust,kerülöm az emberekkel való kapcsolatot,viszont hallotam olyat hogy vágdossák magukat én nem csinálok ilyet. vannak öngyilkossági gondolataim gyakran,de nem teszem meg. időnként szeretem ha rosszul érzik magukat az emberek a bőrükben,ha nem ugy megy a dolog ahogy akarom. szeretek az olajat a tüzre,sok embert megbántottam már és letiltott facebook on,vagy épp kellemetlen dolgokat osztok meg. bár a diagnózisom nem meghatározott skizofrénia,és obsszessziv kompulzív zavar de lehet félre kezelnek. néhány ismerősömet ismerem akiket megbélyegezték ezzel a diaggal,és mára semmi bajuk nincsen.nem szednek gyógyszereket és normális életet élnek.szóval ez a mai pszichiátria? a rögeszmés kényszeres zavar tökre illik hozzám,ugye azzal diagoltak. de bemagoltam az orvosoknak vagyis bekamuztam hogy én hangokat hallok.az egész 14 éves korom óta tart,ugy kezdődött hogy nem beszéltem senkivel és mindenkit elküldtem a fenébe.

2019. máj. 16. 05:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyiségzavarral nem szedetnek gyógyszereket, hagyják az embert élni az életét, nem veszik gondnokság alá, minden tekintetben egészségesnek számít. A személyiségzavar olyan állapot, ami rossz az illető környezetének és végső soron az illetőnek is, de nem olyan súlyos, mint egy pszichiátriai betegség. Sok embernek van személyiségzavara, ennyi embert nem is tudnának kezelni.

[link]

2019. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked szükséged van rá, hogy címkéket ragasszanak rád meg te magadra? Nem értem miért? Nincs semmi pszichés bajod, csak valahogy viselkedsz. Mert neked így jó. Ha meg nem jó akkor viselkedj másképp. Vagy keress valami elfoglaltságot hogy neagaddal foglalkozz annyit.
2019. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Róbert! Valószínűleg (ne haragudj)de valószínűleg nem kaptál elég figyelmet 14 éves korod előtt. Ezért haragszol az egész világra. Dacolsz mindenkivel. Biztos találkozol majd olyan emberrel akiben megbízol, és magadat is másképp látod majd.
2019. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!