Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Alvászavarom van, mit tehetek hogy végig aludjam az éjszakåt, vagy esetleg melyik az az altató ami bevált?

máj. 16. 07:12  Privát üzenet  

A válaszok

Próbáld itt

https://www.youtube.com/results?search_query=alv%C3%A1szavar..

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 16. 07:22 Privát üzenet
Inkább próbáld kikutatni, mi okozza. Valaminek a tünete, amíg az okot nem szünteted meg, nem fogsz érdemben előre lépni.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 16. 07:58 Privát üzenet
Miota bekapcsolom a youtube-on a mediációs-altatós zenéket azóta alszom mint a bunda

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 16. 14:29 Privát üzenet
Én is próbáltam meditálva elaludni, de nem sikerül. Pedig alapáraton szoktam meditálni, de nem tudok elaludni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 21. 23:56 Privát üzenet
Én filmet nézek elalváskor és az megy, meditációs zenétől csak feszült leszek.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnap 09:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bevált nektek a SANVAL 10 mg altató tabletta? Mik a tapasztalatok? Okozhat függőséget?
Bevált altató módszer?
Idos embernek jol bevalt altato?
Bevált altató módszer. Hogyan altassam el? 1hónapos a kisfiam és csak úgy alszik el, ha elringatom. Felcserélte a nappalt az éjszakával.
Rémálmaim vannak s nyugtalanul alszom? Tudzok-e valami bevált modszert pl. :gyogytea v gyogynövényes altato?
Tapasztalatok a Sedacur-Forte altatóval kapcsoaltban? Bevált altató? Mellékhatások?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!