Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Mitol latok folyamatosan pontokat a latomezomben?

Kb 1 hete kezdodtek ezek a tunetek. Eloszor antidepit szedtem amitol tenylegesen lett hallucinaciom, mert akkor gy sotet foltot lattam es elkezdett elottem mozogni. kozben a latomezomben (ahova nem fokuszalsz) mindig ilyen pontok ugraltak, ami a gyogyszer abbahagyasa utan is megmaradtak. nem erzem azt. most ott ahova nezek nem latok semmit, szoval az ami tenyleg hallunak tunt es nem csak max alacsony vernyomasnak megszunt. ez szerintetek alacsony vernyomas, vagy mar inkabb az agyammal van problema? vagy csak elfaradt a szemem a sok telefonozastol?

máj. 16. 14:29  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Nekem is szokott ilyen lenni, főleg ha sokáig telefonozok. Nem tudom, hogy ez a kettő összefügg-e, de én ekkor figyeltem meg. Semmi gyógyszert nem szedek egyébként. Használj kékfényszűrőt a telefonodon.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 15:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

rendben, koszi. csak megijedtem, mindent tulaggodok:)

# 2/3Időpont máj. 16. 15:57 Privát üzenet
Szemész orvos lásson feltétlenül!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 17. 00:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 1/2 éve van állandó fül zugasom magas és mély mindkét oldalon okozhat ez szorongást idegesség et? Kb ekkor kezdődött és azóta is folyamatosan ez az állapot kivizsg azt mondják...
Olyan lehet, hogy egy férfi folyamatosan csalódik a nőkben és annyira kiábrándul belőlük, hogy aztán a saját neme iránt kezd vonzalmat érezni?
Sokszor tör rám panikroham, folyamatosan stresszelek, megfelelesi kenyszerem van es szorongok. Ki volt/van meg hasonló helyzetbe?
Meddig szedhető a Remotív extra folyamatosan?
Lehetek borderline, ha soha nincs olyanom, hogy egyszer gyűlölöm és egyszer szeretem? Én folyamatosan idealizálok random embereket.
Apám minden egyes reggel hajnali 4 és 5 között fekel, folyamatosan zörög, CSOSZOG, vissza sem lehet aludni, mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!