Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitol latok folyamatosan...

Mitol latok folyamatosan pontokat a latomezomben?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete kezdodtek ezek a tunetek. Eloszor antidepit szedtem amitol tenylegesen lett hallucinaciom, mert akkor gy sotet foltot lattam es elkezdett elottem mozogni. kozben a latomezomben (ahova nem fokuszalsz) mindig ilyen pontok ugraltak, ami a gyogyszer abbahagyasa utan is megmaradtak. nem erzem azt. most ott ahova nezek nem latok semmit, szoval az ami tenyleg hallunak tunt es nem csak max alacsony vernyomasnak megszunt. ez szerintetek alacsony vernyomas, vagy mar inkabb az agyammal van problema? vagy csak elfaradt a szemem a sok telefonozastol?
2019. máj. 16. 14:29
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem is szokott ilyen lenni, főleg ha sokáig telefonozok. Nem tudom, hogy ez a kettő összefügg-e, de én ekkor figyeltem meg. Semmi gyógyszert nem szedek egyébként. Használj kékfényszűrőt a telefonodon.

2019. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, koszi. csak megijedtem, mindent tulaggodok:)
2019. máj. 16. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szemész orvos lásson feltétlenül!
2019. máj. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!