Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék függőség esetén...

Hol tudnék függőség esetén segítőtársat találni?

Figyelt kérdés
Utóbbi időbe súlyos evési rohamok törnek rám. Sajnos egyedül vagyok a problémámmal. Jó lenne, ha lenne valaki akivel tudnék beszélni akkor, amikor rámjön a rohamevés, hogy lebeszéljen róla. Valakinek lehet ilyen esetben írni?
2019. máj. 17. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Írjál nekem, ha szeretnél :D Priviben add meg a neved, bejelöllek Facen.
2019. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd. Amúgy mi ennek az oka, hogy ez kialakult? Valami negatív dolog ért?
2019. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia

Én úgy tudom, de lehet nem jól, hogy álltalában egy régebbi trauma, megoldatlan gond, bánat stb. okozhat ilyet. Ahoz, hogy megszünjön, a problémát kell "úgymond orvosolni" megoldani, vagy ha lelki, feldolgozni. Az evésbe azért menekülsz, mert az a testnek egy örömforrás.

Szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd.

2019. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom. Valószínűleg stressz, kolis szobatárs problémák, magány, apa, féltestvér, koliban se érzem otthon magam, de otthon se olyan már mintha otthonom lenne... elég sokminden :’D


Októbertől életmódváltásba kezdtem, leadtam jó pár kilót, de márciustól kezdődtek az igazi problémák egy kolis veszekedéssel. Akkor még csak heti 1-2 nap ettem egy csomag ropit vagy hasonló, de mostanra megállíthatatlan lett és lassan nincsenek jó napok és félelmetesen sok mindent össze tudok enni...


Facebookon és hasonló oldalakon nem szeretnék írni, beazonosíthatatlan szeretnék maradni. Emailben tudnék írni.

2019. máj. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!