Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrénekkel miért nem...

Skizofrénekkel miért nem találkozom?

Figyelt kérdés
A társalom 1%-a skizofrén és én még nem találkoztam eggyel sem. Hol vannak?
2019. máj. 17. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudnád megállapítani, ki a skizofrén, és ki nem? (Mert nem tudathasadásos zavart jelent, ami tényleg nagyon ritka.)
2019. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pszichiátrián találkozhatsz velük, elvétve. Amúgy többségük megkapja a szükséges gyógyszert és normálisan élik világukat. Rólam se nagyon mondaná meg senki, hogy skizotípiás rendellensségem van meg egyéb bipoláris zavarral kezelnek... csak ha szorosabban összeismerkedek valakivel akkor jön rá, ami meg engem idegesít mert nem tehetek róla.
2019. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ismerek egyet, mert rövidített munkaidőben dolgozott nálunk. Nem látszott rajta, teljesen normális és értelmes volt. A családi kapcsolatai hozták ki neki ezt a betegséget, lelkileg nem tudta feldolgozni a traumákat.

Értékes ember volt, csak stresszhelyzetben kissé labilisabb.

Amióta a munkahelyünk átköltözött a pszichiátriai mellé, csak lesek, hogy mennyi ismerősöm jár oda!

2019. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!