Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baj lehet belőle ha nem...

Mi baj lehet belőle ha nem tudok aluddi és kemény orvosi nyugtatókat szedek amit nem is nekem írtak fel de így-úgy hozzájutottam?

Figyelt kérdés

Frontin Xanax és társai nem is nekem írták fel de „így- úgy „ hozzájutottam és minden orvosi tanács és felügyelet nélkül szedem (na jó 1-1 szemet csak) ebből mi lehet


- rövid

- és hosszú távon?


2019. máj. 18. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerfüggőség.
2019. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és az hogy lehet hogy semmiféle érdemi hatásukat nem érzem? Elbágyaszt de elbágyaszt a valeriana is.


Aztn hittem ezek a szerek kb lórugás kategóriák.

2019. máj. 18. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi baj lehet??? Beszeded más gyógyszerét, ami ráadásul tök erős és addiktív? Ez nem cukorka, bakker!
2019. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párom pont ezt csinálta. Elég durva gondjai lettek idővel. Eleinte csak xanaxot meg frontit szedett. De egyre nagyobb mennyiség kellett neki mert idővel ugyan az már nem hat. Majd rivotrilt isnszerzett magának. A vége az lett, hogy lekezdett ráinni mert már semmitől nem tudott elaludni. Alkohol problémái lettek. És és nagyon durva memória gondjai. Olyan színten hogy pl. Semmilyen programot nem tudott megjegyezni. Ha színhazba mentünk fel kellett hívnom egy óraval előtte hogy induljon el. Volt, hogy kiment a klotyora és közben elfelejtette és nem jött. Bármit mondtunk neki 10 perc múlva nem emlekezett rá. Aztán nagyon bunkón kezdett el viselkedni ha ivott. Azóta nem tudom mi van vele mert nem bírtam és kirúgtam. Ne kezd el ezt mert csak lefelé mész a.lejzőn és hosszútavon nem oldalanak meg semmit a nyugtatók.
2019. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"ami ráadásul tök erős"


Na épp ez az amit én nem érzek beszedem és mi van kb semmi mintha kicsit bágyadtabb lennék és ennyi

2019. máj. 18. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek szeded
2019. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!