Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kiút a PSSD-ből?

Van kiút a PSSD-ből?

Figyelt kérdés

Van itt még rajtam kívül valaki, aki PSSD-ben szenved? Van belőle kiút?

Sajnos az évekig tartó Prozac és társainak szedése nyomán kialakult állapotommal nem tudok mit kezdeni... Van erre valami "gyógymód"?

Nem szeretném életem hátralevő évtizedeit kvázi aszexuálisként leélni.



##pssd #szexualisdiszfunkcio ##prozac #aszexualis
2019. máj. 18. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az mi? Nekem ptsd-m van. 🙁
2019. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Antidepresszánstól kialakult szexuális diszfunkció.Egyébként alap én is PTSD-vel és depresszióval kezdtem...:/
2019. máj. 18. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Húhh. Ezek szerint jó döntés volt kidobnom az antidepi recptjét
2019. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Nem biztos azért.Szerencsére nem minden embernél jelentkezik azért.

Egyébként ezt az egy dolgot leszámítva semmi bajom nem lett belőle.Minden téren sokkal jobban vagyok, mint előtte.De sajnos mindennek aminek van hatása annak van mellékhatása is. Én azt javaslom,(ahogy másnak is mindig)hogy mérlegelj :) Lehet egyszerű pszichoterápia is elég a problémáidra.

2019. máj. 18. 16:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve gyógyszer függő is.Van olyan antidepi, aminek nincs, vagy elenyésző számban van ilyesfajta mellékhatása.
2019. máj. 18. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Amint lehet elmenni orvoshoz tesztoszteron szint mérésre!

Gyógyszereket már elkellet volna hagyni...sokan abba a hibába esnek hogy nem járnak rendes pszichológushoz csak pszichiáterhez aki kiírja amit kell és csókolom.

Már akkor felkellet volna keresned valami orvost vagy konzultálni a jelenlegivel amikor észlelted hogy valami nem okés.

Én első körben elkezdenék valami természetes tesztoszteron fokozót szedni illetve extra vitaminokat ha esetleg eddig nem szedtél.

Megkérdezhetem hogy hány éves vagy ?

Mióta áll fent ez a probléma ?

Illetve mióta szeded a gyógyszereket ?


Egyébként én is majdnem áment mondtam a gyógyszerekre de hál istennem végül meggondoltam magam.

2019. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint ha az idő nem is oldja meg a PSSD-t esetleg az A típusos(új generációs) antipszichotikumok segíthetnek. Nekem pl a Sertralin után alig akart felállni. Azóta megkezeltek 1 évig aripiprazollal majd most olanzapinnal és hoppá, működik. Javaslom neked kis dózisban 5mg aripiprazolt.
2019. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, de én is szenvedek ezzel. Az erogén zónáim érzéketlenek, nem izgulok fel semmire, nem érzem!!!SZÖRNYŰ!!! és én nő vagyok, előtte akármilyen rossz hangulatom volt, működtem!!! sosem voltam depressziós..
2020. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott van a betegtájékoztatóban, hogy ez lehet maradandó, de általában pár év alatt nagyjából helyrejöhet.
2023. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!