Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka ennek?

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Kinézek egy programot amire el akarok menni. Aztán egész nap keresem a kifogásokat miért ne menjek el. Pl. Fáj a fejem, fáj a hasam, szédülök, mindjárt vijar lesz. Egész nap ezen szenvedek. Végül meggyőzöm magam, hogy semmi értelme elmenni. Aztán utálom magam, hogy már mwgint nem voltam sehol és irigylem azokat akik mennek mindig valahova és jól érzik ott magukat. Miért csinálom ezt? Ha nem akarok elmenni akkor miért nem döntöm el és kezdek helyette valami másba. Ez így ilyan értelmetlen.

#lustaság #fáradtság?
2019. máj. 18. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes. Olyat nem tudsz, hogy kinézel egy programot és megbeszéled a barátaiddal és végül el is mentek?
2019. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ők elmennek....én meg lemondom. Nem nagyon van, hogy elmegyek.
2019. máj. 18. 15:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Utoljára Szilveszterkor mentem el. Meg is lepődtek. Akkor azért rossz lett volna egyedül otthon lenni.
2019. máj. 18. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit számít?
2019. máj. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!