Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin utáni amnézia. Hogy...

Frontin utáni amnézia. Hogy kezeljem? Mit tegyeK?

Figyelt kérdés
3 évig szedtem, már nem szedem 3 hónapja, de nem emlékszem az eddigi életemre.Csak ha mesél a párom akkor nagy nehezen sikerül eszembe jutnia a dolgoknak, de akkor is azt hiszem, hogy csak viccel.Szerencsére az eljegyzésre emlékszem, de minden másra nem hiába erőlködöm :'( Nem tudom mi történt eddig köztünk... Visszanyerem valaha vagy nem és csak dolgozzam fel, hogy nem? hogy lehet feldolgozni az ilyet?
2019. máj. 19. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak néha szoktam bevenni fél szem frontint,ugy havi 1-2-szer, de olyankor én is amnéziás leszek.Olyankor nagyon nincs topon az agyam és arra sem emlékszem, ami 5 percenként történt.
2019. máj. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A munkádba is akadályoz? Mondjuk én is tompa vagyok tőle, egyszerűen nem fog az agyam, de csak akkor, ha szedem. Most éppen 2 év napi fél szem szedés után, fél éve csak alkalmanként szedem, de így sem tudok fejben tartani dolgokat. Viszont régebbi történésekre pontosan emlékszem, pont az is a bajom, hogy nem tudja kidobni az agyam a felesleges infókat, így nincs hely az újaknak. Most készülök venni valami memóriaserkentő készítményt.
2019. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A frontin csinál ilyet. Vissza fognak jönni az emlékeid, de valószínűleg csak lassan.
2019. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mesélt dolgokat, de úgy érzem hamis életet éltem eddig és mindenkinek tűpárna voltam :(
2019. máj. 19. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!