Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Egy pszichátriai rehabilitáción miért nem lehet komoly párkapcsolatot elérni? 37/F

Azt hittem lehet jövőm az itt megismert lánnyal de kiderült,hogy csak egy pótlék voltam neki!

máj. 19. 15:44  Privát üzenet  

A válaszok

Szia! Ahol én voltam, ezt szigorúan tiltották, és nem véletlenül. Az ottani páciensek nagyon sok olyan problémával küzdenek, ami elsősorban a kapcsolataikra van kihatással, és nagyon sokszor előfordul az, amiről te is írsz: A másik fél csak pótlék, támasz, vagy egyéb olyan szerepet kap, amiben hosszú távon valamelyik, vagy mindkét fél sérül.

Nem tudom, nálatok mi a helyzet, de én ezt tapasztaltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 19. 16:09 Privát üzenet

Ba+ azt hitted csak beesel a terápiára és lesz csajod???

Te tényleg beteg vagy. Ha ez ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne ennyi magányos lelki roncs.

De azt se értem miért akarsz kapcsolatot amikor beteg vagy? Miért akarod egy másik ember életet is megnehezíteni?

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 19. 16:19 Privát üzenet

Fel nem tudom fogni,hogy aki maga is beteg,mi a fenének akar párkapcsolatot egy másik beteg emberrel?

Két sérült ember együtt nem igazán vezet jóhoz.

Nekem is volt ismerősöm a pszichiátrián,és mesélte,hogy összejönnek ott emberek.

Számomra ez nonszensz.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 23. 04:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A felfelé házasodassal lehet komoly eredményt elérni?
Hogyan és milyen módon lehetséges azt elérni hogy valaki tárgyakat tudjon mozgatni a puszta gondolatával? Komoly válaszokat szeretnék.
Saját testsúlyos edzéssel is tudok komoly eredményeket elérni?
Az oroszok már elég rég óta kint vannak Szíriában, de valahogy nekik sem sikerült komoly eredményeket elérni, pedig nagy volt az arcuk. Visszanyal majd a fagyi?
Volt egy kis szóváltásom a facebookon egy ismerősömmel, de semmi komoly, csak a szokásos dolgok, de amikor írni akartam neki, azt írta ki, hogy a felhasználó inaktiválta magát,...
Tablet 1 hónapig rendesen működött, most meg nem tudom bekapcsolni. Próbáltam rázni, hátha érintkezési hiba. Tudom garanciális, de most év végén nem lehet elérni senkit. Mi lehet vele? Komoly?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!