Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichátriai rehabilitáció...

Egy pszichátriai rehabilitáción miért nem lehet komoly párkapcsolatot elérni? 37/F

Figyelt kérdés
Azt hittem lehet jövőm az itt megismert lánnyal de kiderült,hogy csak egy pótlék voltam neki!

2019. máj. 19. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ahol én voltam, ezt szigorúan tiltották, és nem véletlenül. Az ottani páciensek nagyon sok olyan problémával küzdenek, ami elsősorban a kapcsolataikra van kihatással, és nagyon sokszor előfordul az, amiről te is írsz: A másik fél csak pótlék, támasz, vagy egyéb olyan szerepet kap, amiben hosszú távon valamelyik, vagy mindkét fél sérül.


Nem tudom, nálatok mi a helyzet, de én ezt tapasztaltam.

2019. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Ba+ azt hitted csak beesel a terápiára és lesz csajod???

Te tényleg beteg vagy. Ha ez ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne ennyi magányos lelki roncs.

De azt se értem miért akarsz kapcsolatot amikor beteg vagy? Miért akarod egy másik ember életet is megnehezíteni?

2019. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fel nem tudom fogni,hogy aki maga is beteg,mi a fenének akar párkapcsolatot egy másik beteg emberrel?


Két sérült ember együtt nem igazán vezet jóhoz.

Nekem is volt ismerősöm a pszichiátrián,és mesélte,hogy összejönnek ott emberek.

Számomra ez nonszensz.

2019. máj. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!