Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tini depressziós vagyok?

Tini depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

tuneteim : evesbe folytom a banatom , magamat hibaztatom nagyon sok mindem miatt , kerulom az embereket , onutalat , cigi pia gyakori fogyasztasa , rossz jegyek , szomoru verseket irok a maganyrol , sose mondom el senkinek h mi a problémám mert nm bízok bennük, nm mindig sirok inkább csak rossz a kedvem , csúfolni is szoktak főleg a fiúk amiért nehezem ismerkedem , kicsit felek az emberektől nm akarom h bántsanak, szeretek magamba lenne , amikor meghalt az egyik nagyszülőm nm akadtam ki nm is sírtam, nm tudok kínálni magamért ezért mindent el türök. csak azon tudok utánna gondolkodni h meg magam ért se tudok ki álni. azon is sokat gondolkodom h a családom h tud engem szeretni h ilyen önző vagyok vagy az a néhány barátom aki van.

16 éves vagyok és lány


de van egy másik oldalam van egy egy nagyon jó barátnőm és velük nagyon jó fej vagyok , pörgős, ugrálós, rengeteget beszélek és... boldog vagyok . de ilyenkor is ha le fekszem aludni mindig onutalstom van h olyan rossz kedvem van és minden rosszat megérdemlek. nm tudom h ez csak hangulat ingadozás vagy már depresszió. erre kéne válasz.


2019. máj. 19. 15:57
 1/2 A kérdező kommentje:
azt kihagytam h nyugtatókat szedem a szívemre mert nagyon fáj a doki azt mondta a stressztől. és nagyon gyakran folyik az orrom vére. és gimis vagyok
2019. máj. 19. 15:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Zavarodott tini vagy. A hormonok a felnővés stb.


Majd helyreáll a szervezeted és az agyad is.

Lehetőleg gyógyszert ne szedj az többet árt mint használ .

Ha a barátaiddal jól érzed magad akkor legyél velük vagy szerezz más barátokat esetleg fiút magadnak és szexeljetek sokat. És főleg tanulj. Az a legfontosabb hogy nem menjen tönkre az életed később.

2019. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!