Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Tini depressziós vagyok?

tuneteim : evesbe folytom a banatom , magamat hibaztatom nagyon sok mindem miatt , kerulom az embereket , onutalat , cigi pia gyakori fogyasztasa , rossz jegyek , szomoru verseket irok a maganyrol , sose mondom el senkinek h mi a problémám mert nm bízok bennük, nm mindig sirok inkább csak rossz a kedvem , csúfolni is szoktak főleg a fiúk amiért nehezem ismerkedem , kicsit felek az emberektől nm akarom h bántsanak, szeretek magamba lenne , amikor meghalt az egyik nagyszülőm nm akadtam ki nm is sírtam, nm tudok kínálni magamért ezért mindent el türök. csak azon tudok utánna gondolkodni h meg magam ért se tudok ki álni. azon is sokat gondolkodom h a családom h tud engem szeretni h ilyen önző vagyok vagy az a néhány barátom aki van.

16 éves vagyok és lány

de van egy másik oldalam van egy egy nagyon jó barátnőm és velük nagyon jó fej vagyok , pörgős, ugrálós, rengeteget beszélek és... boldog vagyok . de ilyenkor is ha le fekszem aludni mindig onutalstom van h olyan rossz kedvem van és minden rosszat megérdemlek. nm tudom h ez csak hangulat ingadozás vagy már depresszió. erre kéne válasz.

máj. 19. 15:57  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

azt kihagytam h nyugtatókat szedem a szívemre mert nagyon fáj a doki azt mondta a stressztől. és nagyon gyakran folyik az orrom vére. és gimis vagyok

# 1/2Időpont máj. 19. 15:59 Privát üzenet

Zavarodott tini vagy. A hormonok a felnővés stb.

Majd helyreáll a szervezeted és az agyad is.

Lehetőleg gyógyszert ne szedj az többet árt mint használ .

Ha a barátaiddal jól érzed magad akkor legyél velük vagy szerezz más barátokat esetleg fiút magadnak és szexeljetek sokat. És főleg tanulj. Az a legfontosabb hogy nem menjen tönkre az életed később.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 19. 16:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akinek reménytelen a jövője és az egész élete az hogy ne legyen depressziós? Hogy lehet 20-30 évig elkerülni a megbolondulást a teljes leépülést vagy az öngyilkosságot?
Mikor allapithatjuk meg, hogy valaki depressziós?
Ronda az arcom és akném van, állandóan szorongok, depressziós vagyok, van ebből kiút?
Depressziós vagyok, skizofrén nem járok el sehova mit csináljak?
Mit tegyek azért, hogy kiderüljön hogy depressziós vagyok-e?
Ha valaki depresszios, vagy hasonló kórban szenved, akkor hogy dolgozik? Hogy fizeti a megélhetést, kaját?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!