Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leküzdeni az...

Hogyan lehet leküzdeni az állandó szorongást?

Figyelt kérdés
Kábé 2 hete kezdődött ez az egész teljesen a semmiből. Folyamatosan kattog az agyam, és görcsbe áll a gyomrom, nehezen veszek levegőt, és úgy érzem gombóc van a torkomban. Csak hogy pár példát mondjak: idén kéne elkezdenem a diákmunkát és folyamatosan agyalok hogy hova menjek, mi van ha nem leszek elég jó. Vagy például ha egy barátom nem ír vissza egy hosszabb idegig egyből olyanokra gondolok hogy biztos elege lett belőlem és van másik ember akivel beszélget helyettem. Az önbecsülésem szinte nem is létezik. Mit csináljak? Menjek el pszihológushoz? Nem gáz hogyha ilyen fiatalon ez kell? (9.es vagyok) Mert szerintem ha nem teszek valamit ez csak rosszabb lesz. Köszönöm ha végigolvastad, legalább jól esett ezt kiírni magamból. :)

2019. máj. 19. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, nyugodtan menj el. Nem véletlen kell minden iskolában lennie egynek.

A diákmunka tipikusan nem olyan dolog, amin életek múlnak, az őszinte igyekezet oda bőven elég, nyugi. :)

A barátaid meg biztos beszélgetnek másokkal is. Az nem jelenti azt, hogy belőled elegük van.

2019. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a jelen helyzet váltotta belőled ki, és ha ezen túl leszel akkor a szorongás is alábbhagy. Ugyanakkor mindenképpen használ, ha elmész egy pszichológushoz, arra van.
2019. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!