Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tiltják ennyire a...

Miért tiltják ennyire a drogokat tényleg olyan veszélyesek?

Figyelt kérdés
Nem a kemény drogokra gondolok hanem a lágyabb szerekre mint a fű vagy éppen metamfetamin, Speed nagyon tiltják őket tényleg olyan rosszak lennének ezek a szerek?
2019. máj. 19. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem rosszak,csak a sok agymosott beveszi ezt a hülyességet. Az alkohol családokat tesz tönkre,halált okoz,tönkreteszi a májat. Mégis legális. A fű pedig gyógyítja a rákot,a depressziót,a PTSD-t,és sok más betegséget. Mégis illegális.
2019. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Valamint a fű segít megelőzni az időskori demenciát, alzheimer-kórt.
2019. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért hosszútávon igencsak komoly bajokat okozhatnak. Olvass utána, nagyon sok helyen le van írva. A fűről pl. itt is olvastam már, hogy emberekre milyen rossz hatással volt és tönkrement a kapcsolatuk emiatt.
2019. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az agybajod okoz bajokat hogy ilyen baromságokat írsz
2019. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

4-es szerintem előbb tájékozódj, és utána írj ilyeneket. Nem véletlenül tiltják, van oka. Nem azt mondtam, hogy rögtön komoly problémát okoz, hanem hosszú távon káros.

Én is tudom, hogy a fűt különböző betegségekre nagyon jól lehet alkalmazni. Én pl. canabidiolt szedek, de ismerek olyat, akit a fű tett tönkre.

2019. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelen🙋‍♂️
2019. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jójójó oda se kell eljutni hogy a fű kb örökéletet ad :D Igen káros, nem károsabb mint az alkohol, és teljesen máshogy rombol,d e rombol. Lehetne legalális akár, ha az előbbiből indulunk ki, hogy tulajdonképpen nem annyira káros. Megszünne így a kapudrog effekt, hisz legális helyen nem ajánlanak mellé egy kis speedet is. Viszont körülnézek ebben az országban, gyakorlatilag minden családot érint az alkoholizmus, a dohányzás az egekben...erre a zországra jelenleg nagy ballépés lenne rászabadítani még ezt is...
2019. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A lágyabb szerektől egyenes út vezet a kemény drogokhoz.
2019. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A speed=amfetamin, metamfetamin egyáltalán nem “lágy” drog
2019. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az alkohol családokat, embereket tesz tönkre, az igaz. De még egy betépett orvost se láttam agyműtét végrehajtani... érted
2019. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!