Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Düh kitörések, agresszió,...

Düh kitörések, agresszió, öngyilkos gondolatok ez vitaminhiány?

Figyelt kérdés
Kint élünk Ausztriában férjemmel és két lányunkkal. (1,5 és 5 évesek) Az utóbbi hetekben érzem hogy nem vagyok jól. Férjem sokat dolgozik, haza jön alszik. Nem kell mondanom egész nap, minden nap én vagyok a gyerekkel, csak róluk szól minden. Ismerősökhöz megyünk 2 mondatot sem tudok elmondani, mert vagy a nagy gyereknek akad mondandója, és akkor rá figyelnek, vagy kicsi után kell futnom. Páromnak hiába mondom 5 perc és visszahozza. Moaogatni nincs időm vagy bármire csak ha alszik a kicsi mert nem hagy sír a lábamnál. Már ott tartok hogy folyton üvöltök mert nem bírom ezt, próbálom visszafogni nem így reagálni, de akkor levegő után kapkodok nem bírom és kitör. Aztán olyan szintre felmegy hogy a végén inkább meghalnék csak ne érezzem ezt. Kértem a párom menjen el a gyerekkel hetente legalább 1x néhány órára de nem, az meg hogy kettesben legyünk hát csak kifogások vannak. Félek hogy elvesztem a fejem és kárt teszek a gyerekekben, vagy magamban, (ez utóbbi valószínűbb). A legkisebb dolgon is már nagyon felhúzom magam, aztán a többi már csak olaj a tűzre. Közben mardos belülről a bűntudtad mert sok nő egyedül is helyt áll több gyerekkel is , én meg szét esek. Tudom hogy velem van a baj, mert tudom hogy azok a dolgok nem olyan nagy dolgok mint amekkora problémát csinálok belőle, de ez csak jön és nem tudom megfékezni. Valaki ha tud erre valami segítséget, vitamin vagy bármi kérem írja le! Köszönöm ha végig olvastad.

#agresszió #Düh kitörések
2019. máj. 20. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, tuti vitaminhiany... paroddal kene valami kompromisszumot kotni, itt vele van a baj. szedj magne b6ot, az jo a stresszre (valoszinuleg neked eleg sok van). mast nem lehet javasolni, mindenkinek kell egy kis ido. nincs a gyereknek ovoda, iskola?
2019. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez lelki kimerültség lehet. Meg az úgynevezett tartós kialvatlanság is okoz agressziót, dühkitöréseket.
2019. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a nagyobbik oviba jár, de kicsi itthon van mindig velem. Hiába kértem szépen, aztán dühösen már már hisztiztem, de nem érdekli, sajnos úgy látom. Ráadásul június elején ő két hétre megy haza(fontos dolog miatt) én meg itt maradok egyedül mert óvoda miatt nem tudunk menni vele.
2019. máj. 20. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor szerintem itt nem csak a gyerek idegesit. ilyen par mellett en se lennek nyugodt, mert ez a hozzaallas a reszerol nem csak a gyerekre vonatkozik, ugy erzem.
2019. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésben komolyabb dózisú B komplex vitamint javasolnék, megfejelve még + B1-el. Mellette mindenképpen odafigyelnék a rostban gazdag táplálkozásra. Ugyanis a rostszegény ételektől rossz baktériumok szaporodnak el a beleidben, ami mindenféle lelki bajság forrása lehet. A halál a belekben lakozik. Ezt már Hippokratész is megmondta, pedig ő nem mai gyerek.

Ha hozzájutsz valami erősebb komplex vitamin-és ásványi anyag készítményhez, amiben a nyomelemek is rendesen benne vannak, akkor inkább azt szedjed. Csak ne a gyógyszertári vackokat.

2019. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!