Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik hogy valaki önmagába...

Létezik hogy valaki önmagába legyen szerelmes?

Figyelt kérdés
Az illető tisztában van azzal, hogy nem külön személy. Viszont meg van elégedve önmagával és olyan párt akar magának mint saját maga. Külsőre, belsőre. Lehet valaki szerelmes önmagába?

2019. máj. 20. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2019. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nárcizmusnak hívják.
2019. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
azt ne tedd oda, h meg van elegedve magaval. az, h megelegszel magaddal az nem azt jelenti, h te akkor szerelmes leszel magadba es csodalod magad. te inkabb csodalod magad, el vagy telve magaddal, ami pont az ellenkezojet, az onutalatot probalja eltakarni. az, h elfogadod magad a hibaiddal es a hianyossagaiddal egyutt, az a megelegedes. de mivel ebbe vannak hibak is, igy nem latod magad tokeletesnek.
2019. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez annak számít-e, de én pl nagyon irigylem a feleségem, hogy olyan nagyszerű férfiba lehet szerelmes, mint én.
2019. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!