Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyogyuljak ki ebbol az...

Hogyan gyogyuljak ki ebbol az egeszbol?

Figyelt kérdés

Teljesen a melyponton vagyok 2012 ota minden teruleten. Baratnom parkapcsolatom soha nem volt, haverjaim sem, nincs szakmam csak egy erettsegi,nem vagyok jo semmiben,se jovokep se semmi.

Es most leszek 6 honap mulva 27 eves.

Nem kapok senkitol se segitseget . 19 eves korom ota vagyok ebben a helyzetben.

Es holnap mar azon gondolkodok hogy felakasztom magam. Nincs ertelme meg eveket a szobamban toltenem es ugyse jutok semmire. Alkalmi munkaim voltak eddig , sosem volt fix munkam, egyetem nehez volt nem sikerult szakmat szereznem.

27/f


2019. máj. 20. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2019. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Kösd fel a gatyád haver.Változz meg.De először az életrendedet kell megváltoztatni.De azonnal!

Pl. határozd el már ma,hogy reggel mikor felkelsz (tegyük fel 7 órakor kb.) akkor szépen elmész futni egyet.Mire hazaérsz kitisztul a fejed,de a lényeg,hogy adj bele mindent.De ne 10-15 percet fuss.Ha ezt sikerül megcsinálni legalább egy héten 3x akkor már sikerült is valami.(De egyébként ugyanezt megcsinálhatod este is)


Keress fel egy pszichológust.Hidd el,k*r*vára nem szégyen.Sőt,én is fogok hamarosan keresni.Mert szorongok.


Vágass egy jó hajat.Foglalkozz magaddal.Idővel majd látni fogod a változást magadon a tükörbe,és büszke leszel magadra.Hidd el.


Változnod kell,és kész.Pont.Ezek még apró dolgok,utána már menni fog magadtól is.De ha sz*rs*z bele,akkor az annyiba is marad!


Sose lesz körülötted jó semmi (jelenleg),de ha változtatsz akkor simán fog menni.Csak akarni kell.

Vágod?



Ezt a felakasztom magam dolgot felejtsük is el.Én is rég megtehettem volna,de mégse.Szívbetegséggel születtem.14 évesen műtöttek.Világéletembe focista akasgatni.rta lenni,mert imádtam.Rá 4 évre megkérdeztem a dokit,hogy lehet-e a fociznom?Mondanom se kell,hogy majdnem sírtam.


Szóval holnap kezdj neki!!!

2019. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
" Nincs értelme még éveket a szobámban töltenem" Valóban, ezt jól látod. A normális, sikeres emberek a szobájukban ücsörögnek évekig szerinted? Ezen a vonalon indulj el. Nagyon szívesen!
2019. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is: keress fel szakembert. Nyilván változnod kell, de egyedül nagyon nehéz kilépni egy ilyen szituból.


"egyetem nehez volt nem sikerult szakmat szereznem." Én is nagyon sokszor ott akartam hagyni az egyetemet, de ha valami nem megy, vannak könnyebb szakok is. Esetleg OKJ-t végezhetsz, ami ugyan nem ad diplomát, de valamiféle szakképesítést igen, ami már sokkal többet ér, mint egy sima, alapműveltségre épülő érettségi.

2019. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok nálad és ugyanez a helyzetem, teljesen magamba vagyok esve, négy fal között élek, teljesen kilátástalanul látom a jövőmet így.

Állandó fáradtsággal, levertséggel, befásultsággal küzdök. Végül találtam egy dokit akihez pszichoterápiára járok pár hónapja. Nem mondom azóta megváltozott az életem de valamit segít úgy érzem.

Ne add fel, nem vagy egyedül, merj segítséget kerni. Hidd el idővel jobban leszel, de ez egy folyamat.

2019. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, biztos, hogy jó szakembernél vagy te? Ha már néhány hónapja jársz, akkor nem kéne, hogy ezek a tünetek így, ahogy leírtad, jelen időben fennmaradjanak (négy fal, kilátástalanság, energiahiány). Ennyi idő alatt nemcsak a "valamit segít" szintjére kéne eljutni, hanem az érzékelhető változás szintjére!
2019. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!