Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Számítógépes játék függőség?

Számítógépes játék függőség?

Figyelt kérdés

Nem mondom hogy függő vagyok..

Az osztálytársaim néznek rám furán ha közlöm mi a programom,és mondom hogy a LoL(egy online játék)

Nem rég néztem hogy mennyit játszottam ,eddig 126napot és 2 éve kezdtem .Megpróbáltam most hanyagolni ,de csak 4 napig bírtam .

Kétlem hogy ez függőség mert azért nem éjszakákat maradok fent.Max hajnalig de csak akkor ha szünet van,rendesen eszek,nem mondom hogy nem költok rá de azért nem sokat..



2019. máj. 21. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, a cs vel. Én akkor hagytam abba amikor ingyenes lett. Most R6 tal játszok. Ez nem függőség, azvegy kicsot durvább
2019. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy függő. Az osztálytárs szóból ítélve fiatal lehetsz.


Nos, tiniként én is hatalmas kocka voltam, többek között a LoL-lal játszottam. Aztán valahogy kinőttem belőle, vagy nem is tudom. Néha hiányzik, de nem vészes szinten.

2019. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen betegség. Lehet, hogy csak rosszul adtad elő az napodat. 1-2 óra még belefér szerintem, amíg minden más kész van. Szabadidődet azzal töltöd amivel akarod.


[link]

2019. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!