Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami tipp ilyen esetre?

Valami tipp ilyen esetre?

Figyelt kérdés
Röviden: van már vagy 200 óra hiányzásom suliban egy idei öngyilkossági kísérlet miatt és már nem nagyon hiányozhatok többet. Voltam vagy 4 pszichiáternél de ugyan olyan szarul vagyok azóta is. Rohamaim vannak és nem bírom az emberek közelségét, az erős zajokat mert elkezdek remegni, levegőért kapkodni...ha időben hazaérek suliból itthon egy darabig még küzdök de aztán úgy 8 tekintélyesebb vágással leszek gazdagabb minden alkalommal. Ha kiderül újra intézet és jöhet az évismétlés. Valami ötlet hogy hogyan húztam ki év végéig? Válaszokat előre is köszi, jöhet saját tapasztalat is

2019. máj. 21. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szia! A szüleiddel nem tudod megbeszélni, hogy jövő évtől lehess magántanuló? Lehet, hogy már az is segítene, ha nem kellene emberek közé menned.
2019. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket leírtál az frontin, vagy xanax vagy valamilyen tudatmódosító gyógyszer mellékhatása.


Szerintem hagy abba a gyógyszerek szedését, amit felírnak a pszichiáterek, sé inkább a lelki okokat keresd meg, hogy mi okozza a problémáidat, pszichoterápia.

2019. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az Örökölt sors c. könyvet. Rá fogsz jönni, hogy mi történik veled.
2019. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az akareterőn kívül mást nem tudok javasolni. Én is pánikbeteg vagyok. Rohadt nehéz a munkámat ellátni de muszáj mert ha nem tenném még rosszabb dolgol várnának rám. Mondjuk én nem bántanám magam soha.
2019. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A magantanulóság nem biztos hogy jó. Még jobban beszűkül az élettered
2019. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem a megoldas.
2019. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem szedek semmilyen gyógyszert, a szüleim előre szóltak a pszichiátereknek hogy nem engedik meg.

Nem tudok velük beszélni erről az egészről mert vagy kiabálnak vagy csak közlik hogy hülyeség, majd kinövöm a dolgot. Magántanuló nem lehetek sajnos

2019. máj. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!