Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vegyek be Frontint, ha nem...

Vegyek be Frontint, ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Mar majdnem 2 hete ez van, minden éjjel rendszerint 1-kor felébredek és már nem is alszok reggelig. Fél 10-10-kor szoktam lefeküdni,de elaludni is nehéz.


19l


2019. máj. 22. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:
vehetsz. de inkabb azt kene kideritened, h miert nem alszol
2019. máj. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

A Frontin kib...tt veszélyes cucc. Súlyos függőséget okoz, és csak hosszú pszichiátriai kezeléssel lehet lejönni róla. Jó eséllyel maradandó károsodást okoz. Ráadásul a benzodiazepinek sok esetben kontrollálhatatlan agressziórohamokat váltanak ki. Számos olyan eset ismert, amikor például nők brutálisan meggyilkolták a saját csecsemőjüket a hatása alatt, mert annyira idegesítette őket a sírása. Ráadásul még orvos által előírt mennyiségtől is előfordult ilyen. Ezért nem írnak fel már benzodiazepineket jobb országokban, például az Egyesült Királyságban és Kanadában. Magyarországon persze cukorka helyett is, mert nálunk még mindig az orvosságos fétis megy a sok hülye hatvanas években leragadt "orvosnál". (Amelyik ért a szakmájához, már rég elhúzott nyugatra.)


Szóval ne, semmiképpen se vedd be. Erre egyébként sem kell ilyen durva gyógyszer. Inkább vegyél melatonintartalmú étrend-kiegészítőt vagy CBD olajat (kenderolajat).

2019. máj. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha belefér időben, akkor sportolj délután és próbáld meg a lefekvési időt told el későbbre.
2019. máj. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A xanaxot manapság a kisboltban árulják?
2019. máj. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd be, ha jót akarsz! Nagyon sok mellék hatása van, ami roszzab, mint a kialvatlanság, és egy idő után abba sem tudod hagyni a szedését.


Inkább keress természetes megoldási lehetőségeket, olvasás, meditáció, ima. Vagy alaposan fáraszd ki magad (sport), és kerüld a stresszt.

2019. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Inkább altatót szedj átmenetileg. Javaslom az alvasguru.hu oldalt, ott nagyon sok hasznos tanácsot kapsz. A körzeti felírja az altatót,de nyugtatót ne szedj,mert valóban hozzá lehet szokni. Van még egy jó készítmény ami regenerálja a központi idegrendszert, az pedig a cpeptide. Nagyon sok alvással küzdő jött rendbe tőle.
2019. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam egy felet a 0.25ből. Nekem elég. Persze alkalmilag mert nem szeretnék rászokni. Ha nem muszáj inkább tanuld meg az utogén tréninget vagy halgass relaxációs zenét. Attól is jól el lehet aludni. De amimet itt írtak az elég nagy túlzás. Én evek óta néha veszek be ejszakára egy felet. Nem szoktam rá és mellékhatasokat sem tapasztaltam. De nagyobb adagban azért nem próbálkoznék és neked sem ajanlom. A rendszerességet sem mert egy idő után már nem fog hatni a fél és egyre több kell majd.
2019. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

CSak 1x vegyél be, hogy végre kialudd magad, bár sztem a Xanax jobb, ha van, akkor inkább azt.


Kezdj el szedni MagneB6-ot, mert az segít és nem egészségtelen! Ezenkívül kezdj el mozogni, sportolni és szellőztess ki rendesen lefekvés előtt..

2019. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt a ku...

A frontin meg a xanax ugyan az más néven

Alprazolam.

Az időnkénti szedés nem okoz függőséget,tehát egy egy szem nem gáz néha néha.

Az altató szarabb mert rémálmai lehetnek ,”másnaposság” is fennàlhat és egy hét után hozzá lehet szokni.

Azért a xanax ennyire nem durv.

De még mindig kérdem,hogy manapság a xanax vény nélküli?

Mert ez a sok alprazolamos kérdés ledöbbentett

2019. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!