Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék magamon segíteni?

Hogyan tudnék magamon segíteni?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ha ez egy kicsit hosszú lesz: a srác, aki tetszett arról kiderült, hogy meleg. Teljesen váratlanul ért, de nem annyira buktam ki.

Anyukámmal 10 éve megromlott a kapcsolatunk, azóta folyamatosan szorongok miatta, a suliban romlott a teljesítményem, bár úgy tűnik, az írásbelik jól sikerültek, mégis azt érzem, hogy ez nem elég, pedig fel fognak venni az 1.helyen megjelölt szakomra.

Úgy tűnik, testkép zavarom is van. 166 cm és 65 kg vagyok, úgy, hogy alig eszem valamit.

Gyakran arra gondolok, egyszerűbb lenne meghalnom.

Jártam pszichológushoz is, de anyám sokallta rá a pénzt, szóval abbahagytam. Nem is segített túl sokat.

Nagyon jó anyagi körülnyek között élünk, de tényleg segítségre volna szükségem.



2019. máj. 22. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ingyenes lehetőségek is, állami-, iskolapszichológus. Vagy akár pszichiáter, ha ezek nem segítenek. Nagyon sok múlik az orvos személyén, sajnos neked kell felkutatni őket, ha a család nem segít ebben. Remélem találsz olyat, aki segít. :/
2019. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Pszichiáterek esélyes, hogy csak tovább rontanak. Life coach vagy ilyesmi segíthet, ha tényleg jó, köztük is sok a kókler.


Egyetemen vannak pszichológusok, akik általában még hatékonyabbak meg kevésbé vannak kiégve. Minden suliban van olyan akihez lehet menni, közoktatásban nem olyan jók de egyetemen általában jók szoktak lenni.

2019. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Mi lesz ha komoly problémáid lesznek? Felvettek a suliba. Szuper. Új élet új lehetőség.....lapozz. felejtsd el a cukrot ŕs a finomított szénhidrátokat. Keress rá a vamdida diétára. Teljesen cukormentes. Ne éhezz, egyél csak a diéta suerint. Le.fogsu fogyni. És sportolj...az segít a hangulatodon.
2019. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha elkoltozol edesanyadtol az egyetem miatt lesz lehetoseged pszichologust keresni szerintem. Ne hallgass arra, aki szerint ez ciki, vagy felesleges. A gorgetett problemak kesobb sokkal sulyosabb problemakhoz vezetnek.
2019. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az se tesz jót hogy az anyád sajnálja rád a pénzt,az energiát.Valami itt nagyon nincs rendben.Próbáld meg rendbetennio ezt a kapcolatot ha lehetséges.
2019. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!