Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hónapon keresztül fél...

Egy hónapon keresztül fél tablettát szedtem a 0,25 mg-os Frontinból, az utóbbi két hétben már semennyit nem szedek, létezik, hogy ettől remegnek az izmaim?

Figyelt kérdés
Szóval korábban többet szedtem és elkezdtem folyamatosan csökkenteni, és volt egy hónap, hogy már csak felet szedtem, az utóbbi két hétben pedig teljesen elhagytam. Létezik, hogy emiatt van, az hogy a karizmom vagy az arcizmom néha megremeg és nyomást érzek rajtuk? Továbbá nagyon rossz a hangulatom, de nem tudom, hogy a gyógyszer miatt vagy amiatt hogy az időjárás már hetek óta ilyen. A főkérdés, hogy létezhet hogy a gyógyszer nem szedése miatt érzem így magam? Hiszen eleve amit szedtem már nagyon kevés volt szóval annak az elhagyása nem kéne, hogy sokat számítson, de nem tudom.

2019. máj. 23. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, letezhet, eleg addiktiv szerrol beszelunk.
2019. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő az akkor amikor már semmi, de semmi elvonási hatás nem tapasztalható?
2019. máj. 23. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy klasszikus elvonási tünet. De keveset szedtél és rövid ideig. Én azt mondanám így látatlanban, hogy 1-2 hónap alatt el fog múlni.
2019. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy még mindig érzem a hiányát?
2019. jún. 11. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!