Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki hirtelen...

Van itt olyan, aki hirtelen elhagyta a komfortzónáját (költözés)?

Figyelt kérdés

Olyanok történetére vagyok kíváncsi, akik besokalltak, elegük lett jelenlegi helyzetükből fogták magukat és elköltöztek pl. másik városba?


Milyen érzés volt, megbántátok vagy sem? Mennyi idő volt megszokni teljesen?


Fiatalok története kifejezetten érdekelne!


Köszönöm!


2019. máj. 23. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én visszaköltöztem 1 éve a szülőhazámba. Elötte 8 évig Szegeden laktam, a legjobb város szerintem, egy egyetemistának. Egyetem után elkezdtem ott dolgozni, de a minimálbérért ott senki sem akar munkát adni. Ezért döntöttünk úgy, hogy köszi nem. Maga a város nagyon hiányzik, havonta azért visszamegyünk, de itt, ahol vagyo 3X annyit keresek, és imádom is a munkám
2019. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Városon belül kölzöztem. Sokkal jobb helyre. 1 hónapot végig bőgtem úgy hiányzott a régi környék lakás. Fura volt a reakció. Mert egy penészes lyukból költöztem egy tök jó lakásba. Aztán elmúlt szép lassan. A másik érdekes dolog, hogy az új lakásba leraktam a cigit. Csak úgy. Nem kívantam többet. Pedig még erkély is volt. Valahogy az a régihez tartozott.
2019. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!