Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális állapotra...

Ez milyen mentális állapotra utal? Szerintem nem depresszió.

Figyelt kérdés

Nehéz megfogalmazni, de két szóban: Csak vagyok.

Nem érzem magam rossz kedvűnek, de semmit nem csinálok meg amit kellene, amit látok magam körül. Pl. el kéne rakodni, elmosogatni, kéne már mosni, de a terv, a vágy megvan. Nem vagyok éhes egész nap, de közben még is neki állok főzni.

Ha már elkészült, végül eszek is belőle, jó esetben jól is esik. Elkezdek nézni valamit youtube-on, egy perc múlva megunom, tovább keresek. Egyik percben azt érzem aludni kéne egyet, aztán úgy döntök nem jó ötlet nap közben. Ez csak pár napja van, nem tudom hova tegyem magam.

Nem mamahoteles vagyok, egyedül élek, aktívan tevékenykedem, van munkám stb. és nő vagyok.

Úgy tudom a depressziónál az ember tényleg semmit nem képes csinálni. Én legalább elkezdem.


2019. máj. 23. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Az unalom nem mentális betegség.
2019. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha zavar ez az állapot, akkor dobd föl magad valamivel vagy menj és beszélgess pszichológussal.Igen, lehet depresszió.
2019. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sosem unatkozom, rengeteg dolgom van, illetve lenne...

De most csak erőltetem.

2019. máj. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!