Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Elindítottam a leszázalékolásom. Bipolàris zavar, Ocd, személyiségzavar. Voltam bizotság előtt is. Van esélyem rá? Kb mikor küldik ki az eredményt?

Max 10 percet voltam bent és csak 2en voltak,de úgy olvastam,hogy 4 szakértő lesz.furcsáltam. Ha leszázalékolnak ,akkor mikortól számolják a napokat? Amikor beadtam,vagy amikor megállapították?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bipoláris, leszázalékolás, Anafranil

máj. 23. 18:39  Privát üzenet  

A válaszok
Ha megkapod a százalékot akkor onnantól számítják amióta fennáll a betegséged és orvosi papír is van róla.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 23. 18:42 Privát üzenet
Amikor megkapod a határozatot és nem lebbezel fel.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 25. 09:33 Privát üzenet
Szia. Nekem ugyanezek a bajaim és gond nélkül leszázalékoltak. Attól számítják hogy mikor kaptad meg a határozatot

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 26. 07:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hány százalékot kaptál? Mennyi idő után küldték meg a határozatot?

# 4/6Időpont máj. 26. 09:57 Privát üzenet
40%-kot kaptam. Kb olyan két-három hét. De ott úgyis egy hónapot mondanak már, hogy azon belül megkapod

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 26. 13:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi az infót.Akkor várok.

# 6/6Időpont máj. 26. 16:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pszichopata vagyok?
Lehet valaki egyszerre Asperger szindrómás és skizoid/skizotíp személyiségzavaros?
Mi a különbség?
Mit csináljak, hogy lenyugtassam magam minél hamarabb?
Lehet, hogy skizoid/skizotípiás személyiségzavarom van?
Thalassa ház és evészavar?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!