Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem pszichológusra...

Úgy érzem pszichológusra lenne szükségem?!

Figyelt kérdés
1. osztályos koromban hatalmas traumám volt egy nevelő apával kapcsolatosan aki kábszeres és skizofrén volt ezután ezt nem is szeretném tovább ragozni szerintem mindenki kitudja következtetni mi a vége. Anyukámmal élek viszont ő teljesen kifordult magából most verbálisan bánt és ordít csapkod gyakran meg is üt például legutóbb azért mert nem tudott belépni az e-naplóba (csak, hogy értsétek nem vagyok zűrös gyerek). De mostanában mióta a serdülő korszakomba léptem amikor rám ordít elfog a sírás eszembe jutnak a régi emlékek és borzalmasan félek csak nem tudom mitől. Nincs olyan ember akivel ezt megtudnám beszélni senkimmel nem vagyok ilyen bizalmas mély kapcsolatban. A másik dolog ami miatt mostanában nagyon feszült vagyok, hogy az iskolában elhidegültem mostanság az osztálytársaimtól, mert nem tudok megküzdeni egyedül a saját problémáimmal sajnos. Apukámnak már mondtam, hogy hozzá szeretnék költözni általános iskola befejezése után, viszont ő nem tud arról, hogy nekem milyen sérelmeim vannak viszont mellettem áll mindenben csupán vele sem állok olyan kapcsolatban, hogy eltudjam neki ezt mondani. Az iskolánkban nincsen iskola pszichológus sajnos.

2019. máj. 23. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Possztraumás stressz szindróma. Velem is ez van.
2019. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én szívesen meghallganám a bánataidat. Sajnállak, hogy ennyire egyedül vagy.
2019. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus. és költözz apádhoz
2019. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a helyi pedagógiai szakszolgálatnál van pszichológus. Vagy hívd fel a Kék Vonal ifjúsági telefonos segélyszolgálatot. Chatelni is lehet velük.
2019. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!