Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én most így tünetmentes...

Róbert dávid kérdése:

Én most így tünetmentes vagyok? Skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Rám jellemző hogy többet veszek be mint az orvos előírt akaratomon kivül,(gyógyszerfüggés). Ha normálisan szedem a bogyókat ahogy orvos felirta maradok remisszióba vagy ez csak részleges szokott lenni? ezeket szedem reagila 4,5 reggel,scippa10mg,rivotril3mg,amitrex800mg.általában hirtelen jön rám ez a boldog hullám aztán le is csendesül pár nap múlva,visszaesek. iszom literszámra a kávét,energiaitalt,és csak gépezek.kérlek adjatok választ igy maradok vagy sem? szép napot!

2019. máj. 25. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terápiába senki nem vesz?
2019. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz gyógyszert szedsz, az orvosod rosszul diagnosztizált!
2019. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem ezek nem olyan rossz gyógyszerek,nemhiszem hogy rossz diagnózis lenne,13 éve diagnoztiálnak skizofréniával,most nem meghatározott depresszióm van
2019. máj. 25. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Mániás depresszió?

Mondd el ezt az orvosnak, hallgasd végig, ahogy leszid, és vedd komolyan, amit utána mond. Ezek a gyógyszerek függővé tesznek, de nem kellene túladagolni őket. Az orvos által előírt adagokat kellene szedned.

2019. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a dulsevia nevü gyógyszert képes volt hirtelen leállitani,aztán másnapra mikor nem szedtem be olyan rosszul lettem mint soha életembebe,muszály volt beszednem vissza mert ha nem mentő vitt volna el
2019. máj. 26. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!