Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtalan vagyok a cipralex/sc...

Róbert dávid kérdése:

Nyugtalan vagyok a cipralex/scippa nevü gyógyszertől túl pörgök, mikor múlik el?

Figyelt kérdés
4 napja szedem ezt a gyógyszert,és túlságosan aktivizál néha azt se tudom mit csinálok,szedek mellete Reagilát lehet azis kicsit pörget nemtudom nemvagyok orvos,de hátha ti jobban tudjátok. aludni is alig birok 3-4 órákat alszom,nehezen megy el az alvás. ez lecseng majd vagy igy marad? 10mg ot szedek

2019. máj. 26. 18:16
 1/7 piku78 ***** válasza:
1-2 hét mulva elmúlik
2019. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gömbicica ***** válasza:
saját szakálladra szeded, vagy orvosi javallatra panaszok alapján?
2019. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem meghatározott depresszió ra kapom
2019. máj. 26. 18:54
 4/7 A kérdező kommentje:
aktivizáló érzés megmarad? meg a jó hangulat? Remélem mert ha nem lecserélem
2019. máj. 26. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Eze egy pörgető szer. Lehet neked nem jó. Nem mindenkinek válik be.
2019. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam az alvásképtelenség kb 3 hétig, a nyugtalanság 3-4 hétig tartott a Scippánál(20mg-ot szedek). Az elején mindig kipattant a szemem hajnali 3-4 körül, este is nehezen aludtam el.

Antidepresszáns mellé fel szoktak írni nyugtatót is, az első 1 hónapban ajánlott szedni, hogy kicsit visszafogja a pörgető hatását.

Nem tudom, a Reagilát mióta szeded, de a leggyakoribb mellékhatásai közé tartozik a nyugtalanság, hogy nem tudsz egy helyben ülni.

[link]

2019. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő mire hat 6 napja szedem és nem érzek tőle semmit,már nem pörget lehet kicsi a dózis nem? beszélnék én az orvosommal hogy emelje meg de azt mondta nem beszél senkivel telefonon
2019. máj. 28. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!