Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlzott lámpaláz ellen tudnáto...

Túlzott lámpaláz ellen tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy megvettem 100 ezerért egy vip jegyet, hogy beszélhessek azzal az emberrel, akivel már 10 éve szeretnék. De mikor odakerült a sor, hogy ott állt előttem majdnem összeestem, próbáltam magam nyugtatni, hogy ő is egy ember, de nem ment. Annyira remegtem fél órán keresztül, hogy egyetlen hang nem jött ki a torkomon és legszívesebben eltűntem volna..

Van egy másik jegyem is, és mindenképp szeretnék vele beszélni, de félek, hogy megint sokk ér és rosszul leszek..

Valakinek valami bevált trükkje van?

Sosem izgultam ennyire, semmilyen vizsga, vagy fellépés, nyilvános beszéd előtt...soha..:|



2019. máj. 28. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A relaxáció megfelelő. Sokkal hatékonyabb a hipnobehaviorista kezelés, a terapeuta hipnózisban belevisz a kellemetlen helyzetbe, és azonnal feloldja a keletkező rossz érzést. Az elme gyorsan megtanulja a helyes magatartást.
2019. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valld be neki, hogy nagyonn izgulsz. Ezt meg fogjs érteni, és te meg kiadod magadból, könnyebb lesz.
2019. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Béta blokkoló (konferencián előadás előtti lámpalázra adják medikusoknak)
2019. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!