Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha mindig attol...

Mit tegyek, ha mindig attol tartok, hogy teher vagyok?

Figyelt kérdés

(elore is elnezest az ekezetekert)

Az a problemam, hogy elegge onbizalomhianyos vagyok es emellett van ez is.

Korulbelul annyit jelent ez, hogy mikor beszelgetek barkivel, aki szimpatikus nekem, mindig attol tartok, hogy o nem kivancsi ram. Hogy idegesitem vagy csak teher vagyok neki.

Ez unszimpatikus embereknel nincs, hiszen veluk vagy nem beszelek, vagy nem erdekel, hogy mit gondolnak rolam.

Mit csinaljak ez ellen? Olyan rossz, mert ugy johet le, mintha pont engem nem erdekelne az adott szemely, pedig de. Mintha bunko lennek.

Nem tudom eldonteni, mikor idegesitem oket, hisz mindig azt hiszem.

Hogy lehetne valtoztatni ezen?



2019. máj. 29. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

jaj virágszál... most kezdjem el sorulni, hogy ennek mennyire nem lesz jó kövezkezménye???

Szerintem nem vagy bunkó, csak mint ahogy te is mondtad hogy önbizalom hiányos vagy :)

Az adott személyel ha legközelebb talizol mond, hogy idges voltál, és lehet hogy máskép jött le :)

2019. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy pszichológus mindenképp segíthet.

Rövidebb távon pedig: valld be az adott embernek, hogy "bocsi, tudom, hogy fura ez így, de azt érzem, idegesítelek. Igaz ez?"

És akkor megtudod a választ.

2019. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!