Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha két nappal...

Az normális, ha két nappal füvezés után még mindig hatással van rám? Kezdek aggódni

Figyelt kérdés
Nehéz megfogalmazni azt az állapotot, amit érzek. Az idő-felfogásom és emlékezésem olyan más. Sőt a térérzékem is. Elindulok a-ból b pontba, és mintha az út meg sem történt volna. Emlékezek rá meg nem is. Nem érzem a testemben, hogy megtörtént a mozgás. Továbbá a testem olyan idegennek érződik. Viszketek valahol, elkezdem vakarni, de nem tudom meddig kell, mikor jó már. Ahogy megsimítom a bőrömet az érzet olyan "tompa". Talán mintha zsibbadt lennék, pedig nem is. Az idő telése teljesen más. Nem tudom "tartani az iramot". Elbambulok, a figyelmem egyetlen tárgyra, akármire összpontosul, és teljesen elveszek a térben. Szédülök, és mégsem. Lassú vagyok, nem bírok koncentrálni. Lehetséges lenne, hogy még két nap után is benne van a szervezetemben és ekkora hatással legyen rám? Ez a két nap rémálom volt... Pedig ilyen még nem volt előtte, hogy egyik este szívtam, és még másik nap is hatott... nemhogy két nappal később is... Nagyon félek, hogy valami mentális betegséget alakított ki bennem, és azt tapasztalom...

2019. máj. 30. 03:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű! Rendesen bepánikoltattad magad. Frontos, kellemetlen időszak van, mindenki megérzi. És te rástresszeltél. Ja, és az orrodat mosd ki sós vízzel (patikában tudsz venni) a fűtől lehet egy kis orrnyálkahártya szárazságod, amitől részlegesen eldugul az orrod, de nyilvánvalóan nem veszed észre, hiszen nem fuldokolsz, de a szédüléshez, zavartsághoz elég. Tudom, mert nekem évekig tartott kitapasztalni, mire rájöttem, hogy ja, a ku.rva orrom ba.szakszik már megint velem. Szóval nyugi, semmit nem alakított benned az a sz.ar, de ne használd többé!! Keress mást, ami igazán jó! Egy jó hideg zuhany, egy fél óra futás, és kutya bajod sem lesz!
2019. máj. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne izguljál. Kábszerezés után ez teljesen természetes.
2019. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Egyébként nem normális. Nem kéne hogy ilyen hatása legyen,még kezdő füvesnél sem. Azt tudom elképzelni amit az első írt, hogy beképzeled magadnak. Vagy pedig herbál volt,ott sose lehet tudni
2019. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene esetleg abbahagyni, amíg teljesen rabja nem leszel??
2019. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
3-4 óráig hat kb. Ez nem normális
2019. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A marihuánna kiürülési ideje 2 hét, így az első egyhétben jelentkezhetnek mellékhatások, de kedvezőtlen esetben akár a két hét alatt bármikor. Lehet ez szédülés hányinger szárazság képzelgések.
2019. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ha normális kanabiszt szivtál, ilyenek nincsenek.

Ha valami műszart akkor meg ne csodálkozz és menj orvoshoz.

Mentális betegséget az igazi fű is előhozhat , de ahhoz több évig kell használnod. A szintetikus szartól meg kb bármi lehet. Szó szerint bármi.

2019. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A családban többen is szenvedtek/szenvednek mentális betegségekben. Édesapám például skizofrén. Lehet, hogy bennem is ott lappang, és a fű kicsit előhozta. Még egy napig tartottak a tünetek amúgy, de utána szerencsére elmúltak. Először amúgy én is azt gondoltam, hogy biztos csak felnagyítom a fejemben, de ahogy folyamatosan tapasztaltam az állapotot napokon keresztül úgy már korántsem tűnt illúziónak.
2019. jún. 3. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne herbálozz!
2019. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 n. zalán válasza:
Teso máskor ne bioz
2019. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!