Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire egészséges az ember...

Mennyire egészséges az ember gyűlölet?

Figyelt kérdés
Annyira gyűlölöm őket,hogy felnézek Sztálinra,Hitlerre. Néha azt gondolom hogy nem vagyok teljesen normális. De na. Nem tehetek arról hogy meggyűlöltem őket. Ők váltották ki belőlem ezt az érzést.
2019. máj. 30. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadnak is ártasz vele. Keresd a jó emberek társaságát, hidd el, ilyenek is vannak sokan.
2019. máj. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos szinten és bizonyos helyzetben, mértékig egészséges, mert az élethez tartozik. Vannak olyan élethelyzetek, amikor a gyűlölet, a harag, a bosszú nagyon erősen megjelenik az emberben. Pl. ide tartozik az, ha az emberrel rendkívül igazságtalanul bánnak, vagy ha bántalmazzák.


Nem az a probléma, ha egy ideig gyűlölsz valakit, hanem az, ha ezzel nem tudsz mit kezdeni. Meg kell keresni azt, hogy kit és miért gyűlölsz, és azt helyretenni magadban. Különben csak magadnak vagy másoknak fogsz ártani.

2019. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy normális.
2019. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha figyelembe vesszük, nap mint nap mi ömlik ránk a médiából akkor nem csodálkozom. Én is sokszor mondom már, hogy kellene egy meteor és pusztuljunk..

Kegyetlen gyilkosságok, pedofílía, háborúk, állat/emberkínzás, környezetszennyezés... sok hasznot nem lát bennünk a bolygó.

Tenni nem tudsz ellene, próbálj a jó dolgokra koncentrálni. Még abból is akad kevés,aminek lehet örülni. Bár néha nagyon nehéz,tudom.

2019. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem tehetek arról hogy meggyűlöltem őket. Ők váltották ki belőlem ezt az érzést."


Ne rakd magad áldozat szerepbe, a fejedben kizárólag a te gondolataid vannak, nem tesz oda senki semmit, bármi amit érzel arról nagyon is tehetsz. Kényelmes feltenni a kezed, hogy nem tehetsz róla, de ez szimpla gyengeség.

2019. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen szemüvegen keresztül nézed a világot. Cseréld le amit most hordasz. Vannak jó emerek is. Igaz kevesebben.
2019. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egészséges.

Végletekben gondolkozol. Vannak köcsög emberek de vannak rendesek is.

2019. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!