Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gondoljátok, tényleg...

Hogy gondoljátok, tényleg utáljam magam emiatt egy életen át?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és hát nagyon kicsi a mellem (de tényleg nagyon kicsi)

folyamatosan azt érzem h lenéznek, pl a barátnőim is, nekik mind szép nagy, és pl ma voltunk fürdőruhát vásáolni, és meg is jegyezték h nem is értik h nekem minek felső, és annyira rossz érzés, tényleg elhiszem h így értéktelen vagyok

Ti is lenézitek azokat a lányokat akiknek nincs nagy melle?


2010. júl. 7. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak is alig van melle (melltartó nélkül alig látszik).Mégis talált párt,van két gyermeke,állása,lakásunk és boldogan élünk.


Vannak még olyan pasik,akiknek nem a mellméret a fontos.Van,aki azért fog szeretni,amilyen valójában vagy,nem a külsőd miatt.

2010. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én 2 csajt is ismerek, akiknek egyáltalán semmi mellük nincs (20 évesek vagyunk mind), és egyáltalán nem nézem le őket.
2010. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én bírom a kifejezetten kis mellű csajokat :) pedig 22 éves vagyok, tuti velem van a baj akkor.. :)
2010. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak halkan kérdezem: lehet, hogy ők nem is igazi barátnők? Hiszen ott bántottak, ahol a leginkább fáj...

A mellméreten csak műtéttel és hízással (nyilván akkor máshova is hízol...) lehet változtatni, de én egyiket sem ajánlom. Tudod, mit csinálnék a helyedben? Elkezdenék fenékre gyúrni! Nyílván nem nőne meg tőle a melled, de te lennél a strandon az a csaj, akire irigykednének a nők a kerek feneke meg extra jó lába miatt, a férfiak meg csak csorgatnák a nyálukat! Szerintem nem lenne rossz!:)

Amúgy a kérdésre a válasz: nem nézem le a kis mellű lányokat, mivel egy normális ember nem az alapján ítélkezik! 23/L

2010. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,hogy a legtöbb fiút nem érdekli.Akit meg igen,az nem téged szeret,hanem a melledet.A lényeg az a fiúknál,hogy női mellett símogatnak,legyen bármekkora,de terhességnél és szülés után megváltozik.Valószínűleg nagyon sovány is vagy,tehát pár kiló hízás segíthetne.
2010. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a nagy melleket, de a kicsiket is mert a magas sovány lányoknak általában olyan van és jól is néz ki,meg nézd a jó oldalát, könnyebben tudsz vele futni, sportolni :P

barátnőid meg szemetek h ilyen megjegyzést tettek :S

2010. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálnád magad?! Szép kis barátnők a ilyenek, mondhatom... Ennyi erővel bárkit le lehetne nézni és megjegyzéseket tenni rá, mert eláll a füle, nem fitos a nózija, görbe a lábujja, lapos a feneke, szünet van a fogai között...

Az ember nem hibátlan, ha kicsi a cicid, hát kicsi. Engem bőven látott el a természet vele, de nem szeretem, kész tortúra melltartót vásárolni, jelenleg én is a fürdőruha vásárlással küzdök. Te rengeteg fazont, színt, kötős, kapcsos, szivacsos bikinit, fürdőruhát vehetsz. Ne foglalkozz senki véleményével, a kicsi, de formás mell a legszebb. A nagy, de lógós mell még csúnya látvány is.

2010. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi, de azért az A-s méretet eléri. Lehet hormonális eredetű, úgyhogy beszélj erről orvossal. Egyébként én kifejezetten élvezem, hogy a pasik az arcomba néznek, amikor beszélünk és a barátomnak sincs vele különösebb gondja, úgyhogy ne hagyd magad, ez nem tragédia.
2010. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az A-st is alig éri el, de tudod mit? Nem érdekel. Engem ne a mellem miatt szeressen valaki. A barátnőidtől pedig ez nagyon csúnya volt, én elgondolkodnék azon, hogy mennyire igaz-e a barátságunk...
2010. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, egy kicsit jobb lett:D

nem vagyok vékony, pont h fogyózok, 165 cm vagyok és 60 kilo, igaz rendszeres futok, bringázok és táncolok, de azért mégis sok egy kicsit..

de igen ezuen már én is gondolkoztam, h h lehet h van rajtam felesleg, és a mellemre mégse jönnek a kilok, mások meg kb nádszálvékonyak és jó nagy mellük van

2010. júl. 7. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!