Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki állatkínzó gyerekkorában,...

Aki állatkínzó gyerekkorában, az felnőttkorában sorozatgyilkos?

Figyelt kérdés
Vagy milyen ember lesz azokból akik gyerekkorukban állatkínzók?
2019. máj. 30. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nee, csak sima bérgyilkos lehet.
2019. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván más az aki bogarakat öldös meg, nekem ez volt a fatisem 😁 aki macskát kutyát az már bizonyított tény hogy lehet belőle agresszív felnőtt, ismerek ilyet most veri az asszonyt
2019. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Gonosz önző ember lesz belőle. Személyesen ismertem ilyet.
2019. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Tudok én is ilyet mocskot, de ez felnőtt fejjel is visíttatta a kutyát, közben meg a nőjét is úgy fejbe verte, hogy a mentő vitte el.
2019. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb erőszakos bűnelkövető állatokon kezdi. A sorozatgyilkosok szinte mind. Ezért támogatom, hogy az állatkínzókat azonnal fejbe kell lőni, akkor is, ha kisgyerek. Ha valaki pampog miatta, azt is.
2019. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van 20:46-os. Egyet értek a véleményeddel. Akit én ismertem, az is állatokat kínzott kiskorában /saját maga bevallotta/. A gyerekeit felnőtt korában verte, kínozta, büntette ok nélkül.
2019. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól is függ. Én kétévesen - merő jószándékból - bő vízben kimostam egy kiskacsát, kicsavargattam, és kitettem száradni. Mire a szüleim észrevették, szegénynek már annyi volt. Felnőttként szeretem az állatokat is, embereket is.
2019. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, akkor börtönlakó lesz. Nem boldogítja tovább az embereket hanem egybe zárják a saját fajtájával. (mondjuk az is más hogy direkt csinálja vagy csak attól állatkínzónak lett elnevezve mert kiugrott elé egy macsak miközben 90 el ment országúton és lehetetlen lett volna baleset nélkül elkerülni)
2019. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ide kéne járni panaszkodni, hanem tenni ezek ellen, hogy ne történjen több. (Tisztelet a kivételnek!) Ha valaki észleli hogy brutálisan bánnak egy háziállattal, mehet a feljelentés!
2019. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha állatkínzást látsz, mindenképp tegyél feljelentést!


Az ilyen gyerekek valószínűleg rossz családi háttérből jönnek, jó esetben csak az átlagnál durvább, de hivatalosan még "normális" emberek lesznek, rosszabb esetben lelketlen, erőszakos bűnelkövetők.


Az állatkínzásban az egyik legszörnyűbb, hogy ha valaki képes kínozni egy állatot, akkor jó eséllyel emberekkel szemben sem lesz több könyörület benne.

2019. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!