Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha régen történt velem egy...

Ha régen történt velem egy démoni megszállás, akkor hajlamos vagyok a skizofréniára?

Figyelt kérdés
Szerencsére ez jó régen történt. Azóta elmúlt és mostanában sincsenek ilyenek. Lehetséges,hogy később előjön,és skizofrén leszek? A családomban nem volt egy skizofrén se,vagyis nem tudok róla. Minden családtagom makk egészséges. Bántalmazott környezetben jött elő. Miután kikerültem onnan,akkor elmúlt.
2019. máj. 31. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi koze van a skizofrenianak a megszallashoz? Pszichologust vagy pszichiátert javaslok, nem a gyakorikerdesek látogatását
2019. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Pszichológus vagy pszichiáter segítségét lenne érdemes kérni.
2019. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de ne izgulj, mert a pszichiáterek már tudják gyógyszerrel kezelni.
2019. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy egy démon szállt meg? Mik voltak a tünetek?
2019. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát csak úgy éreztem a sok bántalmazás hatására,hogy mintha megszállt volna valami. Emlékezetkiesésem volt,és elméletileg "démoni" hangon beszéltem. Illetve kicsit agresszív voltam. De nem hallucináltam vagy ilyesmi.
2019. jún. 2. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem voltál megszállva, mert olyan nincs. Ha bántalmazásról van szó, az agyad így védekezett, azért volt emlékezetkiesésed. Ha azóta nem jöttek elő ezek a tünetek, akkor már nem is fognak. A skizofrénia teljesen más, és köze sincs az átélt stresszhez. Az emberek azt hiszik,hogy igen, de nem így van. Egyébként nem is öröklődik. Egyszerűbben fogalmazva: nem voltál és nem is leszel skizofréniás.

Legjobb, ha elfelejted az egészet, és nem a múlton rágódsz. Főleg pedig nem betegségeken.

2019. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!